Játékvezetõk: Erdélyi, Szabó F., Takács I.

Cserék: Tóth N., Tóth A., Erõs, Kota, Lovas, Bereczki
Edzõk: Füredi Andrea, Molnár Zoltánné Irénke

NYUGAT: Hurton - Farkas, Botos, Szabó, Fehér
Cserék: Bozsik, Folk, Orbán, Lovász, Tóth, Kiss
Edzõk: Lovász Gyöngyi, Ferenczi Anna

Fehér mezben vonult fel a Kelet, pirosban pedig a Nyugat válogatottja. Mindössze három percet kellett várnunk az elsõ találatra, amikor Molnár Ágnes talált be a nyugati kapuba (1-0). Ezt követõen egy kis ideig csak keresték a fogást egymáson a csapatok, majdnem tíz perc gólcsendet tört meg Kota Gabriella, akinek a góljával kettõre nõtt a keletiek elõnye. A szünetig nem hagyta abba a Kelet a gólgyártást és a 18. percben Kotvics Edina alakította ki a félidei 3-0-s eredményt. A második játékrész aztán inkább csak tapogatózó játékot hozott, újabb gólt pedig csak egyet, a 29. percben Lovas Nikolett alakította ki a 4-0-s végeredményt.  Tavalyhoz hasonlóan idén is a keletiek örülhettek.
A találkozó után a férfi válogatott tagjai köszöntötték virággal a hölgyeket nõnap alkalmából.