A hazatérő Fradi fogadja a Veszprémet!
2016.11.18 | 11:54
A hazatérő Fradi fogadja a Veszprémet! Hosszú évek után tért vissza a Fradi az első osztályba, és még hosszabb idő után az Elek Gyula Arénába. A felújítást követően péntek este a hazai futsal alakulat is birtokba veheti a gyönyörű csarnokot. Ehhez méltó ellenfelet fogadhatnak, hiszen a második helyen álló Veszprém érkezik FTC Futsal-Fisher Klíma – Futsal Club Veszprém 21:00 Népliget, Elek Gyula Aréna A vendégek egyik legjobb szezonjukat futják, és a győri vereség óta robognak tovább, és ha nem borul a papírforma, akkor nem állítja meg őket a Fradi sem. Ami biztos, egyik csapat sem lesz a legfrissebb, hiszen mind a két oldalon hosszú utazás és kupameccs van a lábakban. A zöld-fehérek egy hosszabbításos, gól nélküli meccset követően búcsúztak a Nyírgyulaj ellen, míg a Madarász fiókák Debrecenben harcolták ki a továbbjutást, egy sima meccsen. Ezen felül a Veszprémnek ez lesz a héten a harmadik meccse, mivel ők hétfőn is érdekeltek voltak a bajnokságban. Hiányzó szép számmal akad mind a két oldalon. A fővárosiaknál az előző meccsen kiállított Komáromi és Szabó nem állhat Csernai mester rendelkezésére, ami elég nagy fejfájást okoz. A vendégeknél Gulyás, Fehér és Füzy került a maródiak listájára, de itt van esély, hogy valamelyikük felépül. Ami a két csapat történelmét illeti, az első osztályban még nem találkoztak, hiszen a Veszprém azután alakult, hogy a Ferencváros visszalépett az NBI-től. A mostani összecsapáson a nagyobb játékerő és a rutin Tataiék mellett szól, de befolyásoló lehet, hogy melyik fél tud több erőt mozgósítani péntek estére.