A Hali nem bír veszíteni, a Szigetszentmiklós pedig győzni
2018.12.12 | 09:11
A Hali nem bír veszíteni, a Szigetszentmiklós pedig győzni Nagy elánnal vetette magát a találkozóba a Kútház Haladás élvonalbeli futsal együttes a hétfői esti mérkőzésébe. Szigetszentmiklóson bizonyíthattak a szombathelyiek és hangolhattak a Berettyóújfalu elleni rangadóra. Ennek megfelelően támadólag lépett fel a zöld-fehér együttes és a hatodik percben Hajmási Milán révén megszerezték a vezetést a vasi labdarúgók. 98243bf4-cbea-41a8-aafa-f578ccfc170dA gyors vezetés dacára sem vett vissza a tempóból a Hali és Dróth valamint Michel Melo is feliratkozott a góllövő listára. A helyszínre kilátogató nézők nagyon elégedettek lehettek, hiszen a félidő hajrájába potyogtak a gólok. Kétszer a hazaiak, kétszer a vendégek találtak a kapuba, ezzel kialakítva a 2-5-ös eredményt. A pihenőt követően is sokkal jobban játszott ellenfelénél a Haladás és további gólokat lőttek. Hajmási Milán kezdte a sort a 21. percben, majd Horváth Péter csapatkapitány is betalált. A vendég gólgyártást Dróth Zoltán fejezte be, aki – ha nem is klasszikus – mesterhármast jegyzett a találkozón. Hogy a hazai szurkolók ne keseredjenek el, arról Gergály gondoskodott, aki végül beállította a 3-8-as végeredményt. Ezzel a sikerrel hangolt a Haladás a Berettyóújfalu elleni csütörtöki rangadóra. Szigetszentmiklós Futsal – Kútház Haladás VSE 3-8 (2-5) Szigetszentmiklós Rendezvénycsarnok Vezette: Szilágyi, Kiss P, Takács Haladás: Sásdi – Michel Melo, Simic, Dróth, Vas, Csere: Gyimesi,Matyi,Hajmási, Horváth P., Sipos, Leo Mendes, Szakasics. Vezetőedző: Sziffer András Szigetszentmiklós: Matus - Gál, Gergály, Schrancz, Fülöp Csere: Szabó Zs, Hamar, Reich, Sztraka, Faragó, Varga B, Medgyesi, Östör, Bihari Edző: Somogyi Gábor Gólszerző: Gergály 2, Fülöp illetve Dróth 3, Horváth P. 2, Hajmási 2, Michel Melo.