A Hali már fél lábbal a Final Fourban
2019.01.17 | 13:23
A Hali már fél lábbal a Final Fourban A DEAC futsalcsapata a nemrég lejátszott bajnokihoz hasonlóan jó meccset játszott a Haladással szerdán a kupában, de most sem tudott betalálni, így a Dróth Zoltán klasszisára ismét számítható vasi gárda, ha nem is könnyen, de győzelemmel távozott Debrecenből. Férfi futsal Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. meccs DEAC - Kútház Haladás VSE 0-3 (0-2) Debrecen, DESOK Góllövők: Dróth 3’ és 17’, Simic 8’ Elek Gergő: - Nem voltunk elég élesek a védekezésben, mint az előző Haladás elleni mérkőzésen. A félidőben mondtam a srácoknak, hogy nincsen még semmi sem elveszve, a 0-2, főleg egy kupamérkőzésen még nem olyan vészes eredmény. Arról beszéltünk, hogy ha találunk egy gólt, még lehet bármi, vagyis a hitünket semmi esetre se veszítsük el. Szerettünk volna itthon mindenképpen gólt szerezni, ezért is próbálkoztunk az 5 a 4 elleni játékkal is. Ám mint mondtam, nem voltunk elég élesek. A jelenlegi véleményem szerint, még nem dőlt el a továbbjutás. Akár egy kamikáze játék is beleférhet náluk. Viszont ezt most mondom így, ebben a helyzetben. Ám meglátjuk, ahogy telnek a napok, és fontossá válik esetleg egy bajnoki mérkőzés.  Sziffer András: - Amiért jöttünk azt teljesítettük, magabiztos játékkal győztünk, a helyzetek alapján nagyobb is lehetett volna a különbség, de így is elégedett vagyok, mert megnyugtató előnyre tettünk szert a visszavágóra!  KÉPGALÉRIA Fotó: Derencsényi István