A Haladás ismét gólzáporos győzelmet aratott
2022.10.15 | 16:00

A bajnoki címvédő Haladás az ötödik percben kezdte meg a gólgyártást Hajmási találatával. Nem sokkal később Dróth is "bejelentkezett" Opre kapujába, ezzel már kettőre növelte előnyét a vasi alakulat. A félidő utolsó percében Fehér is beköszönt, így megnyugtató, 3-0-ás vezetéssel vonulhatott szusszanni a szombathelyi gárda.

Szünet után gyors ütemben a 24. és a 25. percben is megzörrent a hazai kapu hálója. Előbb Henrique, majd egy percre rá Kovács is betalált, ezzel már 0-5 volt az állás. A végén Dróth megrúgta saját maga második, a Haladás hatodik gólját, majd három perccel a találkozó zárása előtt Vatamaniuc-Bartha szolgáltatta a slusszpoént – esélyeshez méltóan, kapott gót nélkül folytatta a bajnokságot a Haladás VSE együttese.

Futsal: NB I., 7. forduló
Nyírbátori SC–Haladás 0–7 (0–3)