A Fradi kapufákban jeleskedett, Nagy Imre a gólszerzésben!
2017.05.02 | 14:39
A Fradi kapufákban jeleskedett, Nagy Imre a gólszerzésben! A hazaiak páholyból figyelhetik már az alsóház küzdelmeit, hiszen toronymagasan vezetik a tabellát. Számukra nem sok tétje volt a találkozónak, nem úgy, mint ellenfelüknek. A zöld-fehérek azzal a tudattal léphettek pályára, hogy ha veszítenek, akkor visszacsúsznak az osztályozós helyre, mivel a Bőny legyőzte a Göcsejt.  ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS, 4. FORDULÓ NYÍRGYULAJ KSE–FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 4–2 (2–0) Nyírbátor, 200 néző JátékvezetőkSzabó F., Takács I., (Szűcs L.) NYÍRGYULAJ: Pallai – Angyalos, Nagy I., Siska, Sánta Cserék: Opre - Orosz, Szabó Á., Fekete G.,  Tóth B., Gömze, Faragó Vezetőedző: Lovas Norbert FTC: Sikur – Andorka, Karacs, Safar, Kulik Cserék: Borsi - Szabó Zs., Horváth B., Lak, Birinyi. Vezetőedző: Csernai Gábor Gólszerzők: Nagy I. (3., 18., 32.), Sánta (40.) ill. Horváth B. (30.), Safar (39.) 18261025_1683577834989634_2045019450_o A fővárosiak lelkesen kezdtek, de az első percekben a hazaiak játszottak fölényben és egy szép támadás végén hamar előnybe kerültek. Ezután a Fradi ébredezett és több helyzete adódott, de nem jött össze az egyenlítés. Ahogy telt az idő egyre jobban a vendégek kerültek fölénybe, de gólt ismét a vendéglátók szereztek. Nagy csinált egy szép szólót, de elveszítette a labdát, de az épp becsúszva menteni igyekvő Fradi védő elé kanalazta a labdás, és Nagy üreskapura nem hibázott. Igen szerencsés találat volt. A Csernai-legénység nem csüggedt, rohamozott tovább, de kétszer is csak a kapufát sikerült eltalálni, így két gólos hátránnyal mehettek pihenőre. 18217226_1683577928322958_1395084565_n Térfélcserét követően nagy erőket mozgósított a Fradi, de hiába a nagy helyzetek, ismét csak a kapufát tudták eltalálni. A jég a játékrész derekán tört meg, Horváth lőtt nagyon nagy gólt távolról ,a bal felsőbe, visszahozva a reményeket. A zöldek öröme nem tartott sokáig, mert rögtön érkezett a válasz. Egy gyors kontra végén Nagy megszerezte önmaga és csapata harmadik gólját. Ezután a Ferencváros vészkapusjátékra váltott, amiből akadtak is helyzetei, de ismét csak ziccerekig, és kapufáig jutottak. A remény mégis visszajönni látszott. A 39. percben egy kezezést követően büntetőhöz jutottak, amit Sáfár magabiztosan értékesített. Az utolsó percben aztán minden eldőlt. A meccs legjobbja, Nagy Imre került ziccerbe és csak szabálytalanul tudták szerelni, így jöhetett a jogos hatméteres, amit Sánta szerencsével értékesített, amivel pontot tett a három pont sorsára. A Fradi tavaszi legjobb teljesítményét nyújtotta, és ha kis szerencséje van, nem kellett volna üres kézzel távozniuk. De tudjuk, hogy a ha a sportban nem játszik. Amennyiben ezt a játékot nyújtják a folytatásban, elkerülhetik a kiesést, mi több, az osztályozót is megúszhatják. 18254540_1683577958322955_498247162_n Lovas Norbert, a Nyírgyulaj edzője: - Arra számítottunk, hogy most egy sokkal elszántabb, egységesebb Fradival találkozunk, mint legutóbb a Népligetben. Ahogy elkezdődött a mérkőzés hamar kiderült, hogy ezzel kapcsolatosan nem kell csalódnunk. Ellenfelünk igen motivált volt, és jól is játszott. Sokat tettünk Mi is a győzelemért, de el kell ismernem, hogy ezen az estén nagyban hozzájárult a szerencse is a győzelmünkhöz, hiszen ellenfelünk számtalan kapufát rúgott. Sok sikert nekik a folytatásra. Csernai Gábor, az FTC edzője: - Sajnos hiába játszottunk jól ezen a mérkőzésen és dogoztunk ki rengeteg helyzetet, és hiába a sok kapufa is, ezekért nem adnak pontokat. Ahogy ilyenkor pedig lenni szokott, a kimaradt ziccerek megbosszulták magukat. Csak abban reménykedem, hogy ami itt kimaradt, az pénteken bemegy, mert itt már nem számít, ki hogy játszik, csak az, hogy mennyire eredményesen. Gratulálok az ellenfelüknek. Fotók: Németh Andrea

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00