A Bajnoki döntőben a Berettyóújfalu
2018.05.07 | 07:26
A Bajnoki döntőben a Berettyóújfalu A férfi futsal NB I rájátszásában, az A-csoport 7. fordulójában a szünetben még vezettünk Berettyóújfaluban, de a hazai csapat a második félidőben megfordította a mérkőzést.  FÉRFI FUTSAL NB I, RÁJÁTSZÁS, A-CSOPORT, 7. FORDULÓ 9578daa7-2398-43ea-9352-d664dbd6094dMVFC BERETTYÓÚJFALU–FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 6–1 (0–1) Berettyóújfalu, 500 néző. V: Újhelyi, Katona B., Tóth M. MVFC: Tihanyi – Szabó P., Amílcar, Harmati, Rafael Csere: Mezei, Daróczi, Francisco, Gál I., Trencsényi, Nagy D., Takács Z., Sergio. Vezetőedző: Mullor Cabrera Sergio FTC: Vámosi – Safar, Komáromi, Horváth B., Dénes Csere: Tóth Gy., Juhász, Jenei, Keresztury, Bencze. Játékos-edző: Safar Tony Góllövő: Rafael (31.), Takács Z. (22.), Amílcar (24.), Gál I. (28.), Harmati (35.), Francisco (39.), ill. Komáromi (10.) Kiállítva: Sergio (13.), ill. Horváth B. (23.)

Fotó: Németh Andrea

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30