Az Aramis megállította a Göcsej sorozatát
2016.05.24 | 20:47
Az Aramis megállította a Göcsej sorozatát A hatodik fordulót rendezték hétfőn este a férfi futsal NB I alsóházi rájátszásában. A Göcsej a közvetlen rivális Aramis SE vendégeként játszott.  Aramis SE - Göcsej SK 4-0 (1-0) Budaörs, Jv: Szilágy Norbert (Veres, Katona)  Aramis SE: Soós, Szeghy, Héger, Fekete, Roni. Csere: Frank, Pap, Pál, Jovánczai, Csopaki, Boldizsár, Szabó, Farsang B. Edző: Frank Tamás Göcsej SK: Cseresznyés, Borsi, Kottán, Apatini, Halmos, Csere: Szőke, Horváth E., László, Bogyó, Nagy, Major, Sámson, Horváth D. Edző: Korolovszky Gábor Gólszerzők: Héger, Jovánczai, Pap, Roni  Kiállítva: Szőke (24.)  Rangadóhoz mérten nagy lendülettel kezdtek a csapatok. Mindkét oldalon adódtak helyzetek, de a zalaiak ismét hadilábon álltak a helyzetkihasználással. A 10. percben egy pontosan végigjátszott támadás végén előnyhöz jutott a fővárosi együttes. A Göcsej mindent megtett az egyenlítésért, de az utolsó passz hiányzott a gólszerzéshez.  A második játékrész elején Szőke Ádámot második sárgalapja után kiállította a játékvezető és ez megzavarta a vendégeket. Az Aramis öt perc alatt háromszor is betalált és eldöntötte a találkozó sorsát. A Göcsej öt megnyert mérkőzés után hagyta el vesztesen a parkettet.   Frank Tamás:Végig koncentráltan és végre nagyobb hiba nélkül játszottunk! Gratulálok a csapatnak hogy az elmúlt két meccsen elszenvedett vereségek után összeszedte magát! Bagó Gábor: - Minden csapat életében van olyan mérkőzés, amikor semmi sem jön össze. Nekünk ez most következett be. Akár reggelig is játszhattunk volna, akkor sem sikerült volna gólt szereznünk. Katasztrófa nem történt, megyünk tovább és szeretnénk mielőbb bebiztosítani első osztályú tagságunkat.  A 6. forduló másik eredménye: Déli Futsal - Rubeola Football Club 6-1 (1-1) A Göcsej SK a 7. fordulóban, május 27. pénteken 19 órától a Rubeola FC csapatát fogadja a Városi Sportcsarnokban.  Fotók: Garamvölgyi Ferenc pity ee