RÁBA ETO - GÖCSEJ SK 5:1
2015.12.19 | 11:22

A Rába futsalosai már az szünet előtt eldöntötték a találkozót. A győr sokkal többel is nyerhetett volna, de Balikó ismét remekül védett, valamint a szerencse is vele volt. Négy ponttal előnnyel őszi bajnok az ETO! A Göcsej ellen döntetlent játszó bajnok, nem bízta a véletlenre a mai mérkőzést, és az elejétől kezdve magához ragadta az irányítást. Alex duplájával, valamint Dróth és Juanra góljaival már az első félidőben négy gólos előnyt szereztek. A folytatásban hosszú percekig nem tudott szabadulni a Göcsej az ETO szorításából, kapujukhoz szegeződtek a vendégek. Sokáig nem változott az eredmény, főként a szerencsének és Balikó bravúros védéseinek köszönhetően. Drahovsky ötödik gólja után már mindenki elkönyvelte az öt gólos győzelmet, mikor a 40. perc utolsó másodperceiben kontrából szépített a Göcsej, így is megérdemlelt négy gólos győri győzelmet jegyezhetünk. Jordi Illa Solé: Gratulálok a csapatnak szerintem jól játszottunk, sok helyzetünk volt, jó meccs volt! Nehéz hetünk volt, nehéz már ilyenkor Karácsony előtt a VB-ről visszatérve bajnokira koncentrálni. De megoldottuk, az ellenfelünk nem tudott másodszor meglepni minket. Mondtam a játékosaimnak, aki meglövi a 100. gólunkat Karácsony előtt meghívom egy ebédre...sajnos nem sikerült, 96-ig jutottunk, így megúsztam a csekket! De a viccet félretéve, jól játszottunk, szereretnék Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok mindenkinek! RÁBA ETO-GÖCSEJ SK 5:1 (4:0) ETO: Matkovics G. - Lódi T., Juanra, Alex, Amrani Csere: Dróth Z., T. Drahovsky, M. Seidler, Sáhó K., Jakatics Á., Farkas B., Tóth Gy., Alasztics M. Vezetőedző: Jordi Illa Solé    Göcsej: Balikó M., - Halmos M., Horváth E., Borsi G., Sámson Z. Csere: Schmidt G., Kottán K., Tóth Z., Bogyó K., Nagy G., Papp T., Szabó B., Szőke Á., Horváth D.  Gólszerzők: Alex (1', 9'), Dróth Z. (9'), Juanra (15'), T. Drahovsky (28'), illetve Kottán K. (40') Sárgalap: Alex (35) forrás: eto.hu Tabella