Magyarország – Katalónia 3-5
2015.05.06 | 08:39
Magyarország – Katalónia 3-5 Magyarország – Katalónia 3-5 (1-2) Győr, Magvassy Sportcsarnok Vezette: Ábrahám –Vass – Horváth, Csirke Magyarország: Vincze Anikó -  Megyes Ágnes, Csepregi Gabriella, Szekér Anita, Halászi Kinga Cserék: Torma Lilla, Szórádi Nikolett, Kovács Aliz, Bernáth Csilla, Váradi Cintia, Nagy Ágnes, Radics Ágnes, Ganczer Hajnalka, Szalkai Kitti Edző: Sito Rivera Katalónia: Noelia Guerrero Hervás - Clàudia Pons Xandri, Marina Benete Montufo, Estefania Jémez Lechado, Laura Bestué Reina Csere:Cristina Gómez Matamala, Anna Burgaya Cornet, Anna Riera Martín, Saray Martín Sánchez, Helena Roig Del Pino, Ingrid Vieites Parareda, Elisabet Carrasco Bonet Edző: Jordy Gay Cano Góllövők: 0 - 1 Elisabet Carrasco (11’), 0 - 2 Marina Benete (15’), 1 - 2 Bernáth Csilla (16’), 1 - 3 Helena Roig (22’), 1 - 4 Helena Roig (24’), 2 - 4 Csepregi Gabriella (31’), 3 - 4 Halászi Kinga (38’) 3 - 5 Anna Burgaya (39’). A magyar női futsalválogatott barátságos mérkőzés keretében 5-3-ra alulmaradt Katalónia ellen Győrben. A Magvassy Mihály sportcsarnokban a mérkőzés elején a csapatok ismerkedtek egymással a pályán. Mindkét félnek kellett egy kis idő mire belerázódtak a mérkőzésbe. A folytatásban a Katalánok akarata érvényesült jobban, ennek köszönhetően meg is szerezték a vezetést, majd később kétgólosra növelték előnyüket (2-0). A félidő további perceiben mindkét oldalon adódtak lehetőségek, és ezt a magyarok használták ki jobban. Halászi Kinga távoli bombáját csak kitenyerelni tudta a katalán hálóőr, és a kipattanót Bernáth Csilla értékesítette.  Találatával szépíteni tudtunk, így a szünetre 1-2-es állással mentek a csapatok. A második játékrészben továbbra is a Katalánok domináltak, és újabb két gólt tudtak szerezni (4-1). A magyar csapat agresszívan letámadott, amikből sikerült is labdát szerezni, de hiába akadtak lehetőségek, nem akart összejönni a szépítés. Aztán megtört a jég és Csepregi Gabriella, valamint Halászi Kinga találatával már csak egy gól volt a Katalánok előnye. A folytatásban hiába akadtak helyzetei a magyaroknak a Katalánoknak jött ki jobban a lépés, amiből ismét gólt tudtak szerezni (5-3). Az összecsapás második félidejében a vendégek végig uralták a mérkőzést és érvényesíteni tudták ezt eredményben is, ennek köszönhetően magabiztosan nyertek még az összecsapást. Jordy Gay Cano: Az első játékrészben kiegyenlített játék folyt a pályán. A katalánok ritkán játszanak külföldi csapat ellen, így az első félidőben idegesek voltunk és nem sikerült azt játszani, amit szerettünk volna. Aztán a második játékrészben megnyugodott a csapat és minden úgy alakult, ahogy terveztük. Ezen a meccsen, a második félidőben kijött a két csapat közti fizikai, taktikai és technikai különbség.

2024.04.20 | 06:28
2024.04.16 | 11:08

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00