30 percig bírták a szekszárdi tinik
2020.02.09 | 10:31
30 percig bírták a szekszárdi tinik Nem borult a papírforma Miskolcon, és magabiztosan győzött a Vénusz a tini Szekszárd ellen. Legalábbis a négygólos hazai győzelem ezt sugallja, de ha megnézzük az összefoglalót akkor láthatjuk, hogy a 30. percig még 2-0-ra vezettek Kiss Gabiék, és csak az utolsó 10 percben érvényesítette erőfölényét a hazai gárda. Ezzel a győzelemmel a Vénusz megelőzte a tabellán a gyulaiakat, bár ők egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak. Női Futsal NB I. 14. forduló. Miskolci Vénusz - Agenta Girls Szekszárd 6-2 (0-1) Miskolc, Miskolci Városi Sportcsarnok. Játékvezetők: Katona Brigitta - Kátai Gábor - Vigh Tünde.
Miskolci-Vénusz: Ádám - Galambvári, Kovács, Molnár, Bunda-Tóth. Csere: Visnyánszki, Tirpák, Berki, Gáspár. Edző: György Gábor Agenta Girls Szekszárd: Kovács - Csóka, Kágyi, Nagy-Cseke. Csere: Perger, Lovász, Losoncz. Edző: Volodymir Kolok Góllövők: Kiss (0-1) a7 1., Csóka (0-2) a 26., Bunda-Tóth (1-2) a 30., Berki (2-2) a 31., Bunda-Tóth (3-2) a 36., Molnár (4-2) a 38., Kovács (5-2) a 39., és Gáspár (6-2) a 39. percben. Sárgalap: Visnyánszki a 18., Bunda-Tóth a 24. percben. Piroslap: Nagy-Cseke a 27. percben (2. sárgalap után)