3-0-ról sem tudott nyerni az Aramis
2015.09.29 | 09:09

Aramis SE – MVFC-Berettyóújfalu 3-3 (3-0) Budaörs, Vezette: Solymosi, Czene-Joó, Pápai Aramis SE: Sikur – Frank T, Roni, Jovánczai, Szeghy Cserék: Farsang, Sebestyén, Korozmán, Pál, Boznánszky, Csopaki, Pap, Soós, Edző. Frank Tamás MVFC: Tihanyi – Dávid, Gál, Klochko, Trencsényi Cserék: László, Rábl, Nagy I, Vulovic, Harmati, Stanic Edző: Turzó József Góllövők: Frank T, Sebestyén, Roni, illetve Rábl, Trencsényi, Gál Öt másodpercre volt a bravúrtól az Aramis. A futsal bajnokság rangadóján a házigazdák a Berettyóújfalut fogadták. Nagy meglepetésre hamar vezetést is szereztek, méghozzá Frank Tamás révén. Ezek után a forduló góljával Sebestyén Róbert növelte 2:0-ra a hazaiak előnyét. Majd Turzó mester lehozta a kapusát már az első játékrészben. Végig emberelőnyben támadtak, de egyszer labdát vesztettek, amelyet Roni értékesített. Így aztán a félidőben 3:0 volt az állás, az Aramis javára. A második játékrészben nem változott a játék képe, kapus nélkül rohamozott a Berettyóújfalu. Az utolsó 5 percben három gólt is szereztek, ebből az utolsót 5 másodperccel a vége előtt. Egy küzdelmes, jó iramú és sportszerű mérkőzésen megosztoztak a pontokon a csapatok. Ezúttal az Aramis megérdemelte volna a győzelmet. A Berettyóújfalu is dicsérhető, hiszen 3 gólos hátrányban már az első félidőben bevállalta a vészkapus játékot és ezúttal nekik volt igazuk. Turzó József: - Sajnos eléggé tompán játszottunk egész mérkőzésen, és ezt súlyos egyéni hibákkal tovább fokoztuk, amit az Aramis csapata könyörtelenül kihasznált. Kockáztatva, szerencsével sikerült pontot mentenünk, de remélem nem ez a csapatom igazi arca. Frank Tamás: - A mérkőzés előtt alá írtam volna a döntetlent de ìgy egy kicsit csalódott vagyok! Sajnos egy MVFC ellen nem elég a szervezett védekezés egy teljes mérkőzés alatt, hanem a labdabirtoklásban is fejlődni kell, ez pedig csak sok edzéssel lehetséges...