Parádés győzelmet aratott a női válogatott Csehország ellen
2019.12.08 | 21:59
Parádés győzelmet aratott a női válogatott Csehország ellen A női futsalválogatott 4-0-ra legyőzte Csehországot a Visegrádi Négyek Tornán.

78829277_650677915466741_3786788818531647488_n

Gyönyörű egyéni akcióból szerezte meg a vezetést a magyar futsalválogatott számára Horváth Viktória Csehország ellen. Ezt követte Kota Gabriella szabadrúgása, amelyből az olaszországi légiós megduplázta a vezetést.

79251884_432443220765027_7797320732827975680_n

A kemény, pörgős mérkőzésen a harmadik találatot ismét Horváth Viktória szerezte remek egyéni megoldásból. Az i-re a pontot az utolsó percben Beke Adrienn tette fel, aki egy kontratámadás végén, kettő az egy elleni szituációt követően volt eredményes, így a végig nagyon egységesem játszó válogatottunk győzött 4–0-ra a Visegrádi Négyek Tornájának első mérkőzésén. Dombó János BAmit terveztünk, azt nagyjából sikerült megvalósítanunk. Az újoncok és a fiatalok még izgultak, de bizonyították, hogy egyre több terhet lehet rájuk bízni, már most is több lehetőséget tudtunk adni nekik. A csapat minden tagja nagyon akarta ezt a sikert és bár voltak hibáink, óriási fegyvertény, hogy egy évvel ezelőtt ugyanitt Csehországban 4–3-ra kikaptunk, most pedig 4–0-ra tudtunk győzni – nyilatkozta a találkozót követően Dombó János szövetségi kapitány.  Magyarország - Csehország 4-0 (1-0) Magyarország: Torma Lilla - Ganczer, Beke, André, Szalkai Csere: Deczki, Kota, Üveges, Krascsenics, Horváth V, Tóth N, Fülöp, Urbán, Nagy A Edző: Dombó János A második mérkőzést december 9-én, hétfőn 15:00-or játsszuk Szlovákia válogatottja ellen, melyet itt a Futsal Hungaryn is követhetnek.

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00