Megizzadt Miskolcon a HTE
2018.09.30 | 08:17

A miskolci tini-csapat bizonyította, hogy nem volt véletlen az első fordulóbeli győzelmük a TFSE ellen. A bajnok HTE dolgát is megnehezítették a második fordulóban, hazai pályán. A találkozó legjobbja a hazaiak kapusa,  Almási Ildikó volt, aki számolatlanul hárította Kota Gabiék próbálkozásait, jó néhányat közülük hihetetlen bravúrokkal.5d3f65b8-f787-4ebe-b605-33144f77d9b8 Női Futsal NB I. 2. forduló. Miskolci Vénusz - HTE 3-4 (1-2). Miskolc, Városi Sportcsarnok. Játékvezetők: Katona Brigitta, Kátai Gábor, Vígh Tünde.

Miskolci-Vénusz: Almási - Miliczki, Váradi, Lovász, Galambvári. csere: Ádám - Visnyánszki, Rondzik, Bernáth, Bunda-Tóth, Tirpák. Edző: György Gábor HTE: Torma - Bokor, Kota, Folk, Tell. csere: Pádár, Nagy A., Mogyorósi, Szilágyi. Edző: Quirikó Vivien Gólszerző: Galambvári (1-0) a 4., Tell (1-1) a 13., Tell (1-2) a 14., Kota (1-3) a 24., Miliczki (2-3) a 25., Folk (2-4) a 27., és Visnyánszki (3-4) a 31. percben. Sárgalap: Miliczki a 16. percben.