Futsal Hungary
Hírek
2020.06.12. Egyéb Olvasási idő: 2 perc
Felállt az új vezetőség Csömörön!

Felállt az új vezetőség Csömörön!

Sikeres találkozó a csömöri foci érdekében!

A napokban értékes megbeszélést folytattak a település labdarágásának működtetésében érdekelt felek. Várhatóan megnyugtatóan rendeződik a futsal és a nagypályás csapat ügye is. Folyamatban egy részletes megállapodás és egyben egy szülői értekezlet meghirdetése, a nyugodt munka érdekében.

A járvány miatt kicsit lelassult ugyan a dolgok menete, de végre kialakult a Club vezetőségének összetétele. Az új elnök immár hivatalosan is Nagy Zoltán, alelnök Kassay-Kèzi Gàbor. Szakmai vezető Biczi Gábor (utánpótlás) és Jenei Ottó, Kilik Balázs pedig az eddigiekhez hasonlóan utánpótlás koordinátorként vesz részt a mindennapi munkában.

A jövőt érintő kérdésekben zajlanak az egyeztetések, bízunk a sikeres folytatásban.

Forrás: https://www.facebook.com/rubeola/