Futsal Hungary
Hírek
2020.01.18. Egyéb Olvasási idő: 2 perc
Megmutatjuk ki nyerte a közönségszavazást!

Megmutatjuk ki nyerte a közönségszavazást!

Véget ért az őszi szezon legjobb női játékosára kiirt szavazás.

Ezt egy játékos, a szurkolók részére kiirt voksolásnak szántuk, amely természetesen szubjektív, mint általában minden ilyen jellegű szavazás. Célunk a női futsal melletti mozgósítás, annak szélesebb körben történő megjelenése volt.

A visszajelzések alapján érzelmeket és indulatokat is gerjesztett a voksolás, sok-sok kritikával, ám ez természetes velejárója az ilyen jellegű közönségszavazásoknak.

Ahogy a mondás tartja: A hír igaz, a vélemény szabad!

És a vélemények alapján a közönség – a szurkoló-szimpatizáns tábor véleménye alapján –  2019 őszének dobogósai:

Ádám Anna (Miskolci Vénusz)          460 szavazat
Kiss Gabriella (Szekszárd)               377 szavazat
Fülöp Diána (Gyulai Amazonok)      181 szavazat

Gratulálunk a dobogósoknak, és minden sorsolásban részt vett hölgynek!

 

Screenshot_2020-01-18 Screenshot