A péntek esti magyar-orosz mérkőzésnek különös jelentőséget ad, hogy utoljára szerepel válogatott mezben Nagy Anett, a magyar női labdarúgás, és a magyar futsal egyik legnagyobb ikonja.
Minden túlzás nélkül állíthatjuk, hogy tehetségéhez, tudásához, pályafutásához csak Bárfy Ági, Lovász Gyöngyi és Pádár Anitáé ér fel.
Nagypályás karrierje:
|
||||||||||||||||||||||||
Az év női labdarúgója: 1998, 2006 Válogatott mérkőzéseinek száma: 70 mérkőzésen 29 gól. Magyar bajnoki mérkőzéseinek száma 251 mérkőzésen 438 gól, egyszerűen hihetetlen! Futsal: |

Az első futsal válogatott meccsét 2011.január 8-án játszotta Móron Oroszország ellen Ebből az alkalomból nyilatkozott a meccs után a Futsal-Hungarynak. Másnap viszont már gólt szerzett Tolnán.
Búcsúztassuk méltón a nemzeti színektől ezt a nagyszerű sportembert pénteken este 18:00-or a Ludovika Arénában.