Kedves Szurkolóink!
Tolnaiak! Mözsiek! Vállalkozók!
Köszönjük a sok biztatást, szurkolást mindenkinek, aki követte csapatunk mérkőzéseit, kíváncsi volt eredményeinkre.
Köszönjük a sok szeretetet, amely áradt felénk Tőletek. Reméljük játékunkkal, teljesítményünkkel rászolgáltunk bizalmatokra.
Nagy reményekkel indultunk el az idei bajnokságban és a kupa sorozatban. Igyekeztünk mindig a maximumot, a legjobbat nyújtani. Egyik nagy álmunk sajnos nem vált valóra. Drámai mérkőzésen alul maradtunk a kupa elődöntőjében, így nem jutottunk be a fináléba. De nem adjuk fel céljainkat, a bajnokságban érmes helyezést szeretnénk elérni.
A hitünk, tudásunk, elszántságunk megvan, hogy álmunk valóra váljon. Egy fontos dolog azonban hiányzik – elfogyott az anyagi forrásunk a folytatáshoz.
( A Tolnai Képviselő Testület nem támogatja a legnépszerűbb tolnai csapatjátékot! )
Kéréssel fordulunk Hozzátok.
Ha fontosnak tartjátok, hogy csapatunk folytatni tudja a bajnoki küzdelmeket, kérjük, segítsetek:
– Látogassátok minél nagyobb számban hazai mérkőzéseinket, váltsál belépőjegyet!
– Vásárolj Támogatói Kártyát (5000 Ft)!
– Támogassátok pénzzel csapatunkat, amelyet megtehettek átutalással a csapatot működtető sportszervezet számlájára:
Tolna-Mözsi Sportszervező Nonprofit Kft: 71800037-11163101
(közleménybe írjátok be: Támogatás)
Köszönjük!
Tolna-Mözs Női Futsal Csapat
