Futsal Hungary
Hírek
2015.08.29. Egyéb Olvasási idő: 2 perc
Debrecenben készült a válogatott

Debrecenben készült a válogatott

A férfi válogatott gőzerővel készül a szeptember 15 és 22-én lejátszandó EB play-off mérkőzésekre. Két hete Gyöngyösön edzőtáboroztak Trencsényiék, a héten pedig Debrecenben készültek, ugyanis a cívisváros lesz a visszavágó mérkőzés a román válogatott ellen szeptember 22-én,  20:00-ás kezdéssel.

Az edzőtáborba a következő játékosokat hívta meg Sito Rivera:

Kapusok
Tóth Gyula/Rába ETO
Tihanyi Csaba/MVFC Berettyóújfalu

Mezőnyjátékosok
Trencsényi János/ MVFC Berettyóújfalu
Komáromi Péter/ MVFC Berettyóújfalu
Rábl János/ MVFC Berettyóújfalu
Dávid Richárd/ MVFC Berettyóújfalu
Gál István/ MVFC Berettyóújfalu
Dróth Zoltán/ Rába ETO
Harnisch Ákos/ Rába ETO
Hosszú Ádám/Dunaferr Renalpin FC
Klacsák Bence/ Dunaferr Renalpin FC
Németh Péter/FC Veszprém
Vas Ádám/ FC Veszprém
Szeghy Szabolcs/Déli Futsal

A korábbi bő keretből ezúttal nem kapott meghívót Lódi, Lovas, Öreglaki és a Horváth ikrek.

A programban hétfőn-kedden edzések, valamint videózás szerepelt, szerdán pedig az U21-es válogatott ellen játszottak a fiúk edzőmérkőzést.

Sito Rivera: Nagyon jól meg van tervezve ez a felkészülési sorozat, minden héten találkozunk a játékosokkal 3-4 napra szeptember 10-ig. Jövő héten a Visegrádi Négyek Tornáján van 3 mérkőzés, amin még tudunk mindent javítani, korrigálni úgy támadásban, mint védekezésben.

6

11938849_10207407436493536_1432912978_n

11973266_10207408654483985_424469591_o