Továbbjutottak az esélyesek!
2019.02.07 | 17:25
Továbbjutottak az esélyesek! NYÍRGYULAJ KSE – MVFC BERETTYÓÚJFALU 18:00 Nyírbátor, Városi Sportcsarnok Az első meccs eredményét követően vérmes reményei nem lehettek a Nyírgyulajnak, de ettől függetlenül lelkesen és szervezetten játszottak. Sokáig úgy tűnt, hogy legalább sikerül győzelemmel búcsúzni a kupától, de végül a Meze-Vill a hajrában fordított, így a visszavágót is győzelemmel abszolválták. Továbbjutott: A Berettyóújfalu kettős győzelemmel     KÚTHÁZ HALADÁS VSE – DEBRECENI EGYETEMI AC 18:15 Szombathely, Haladás Sportcsarnok A Hali nyugodtan készülhetett a visszavágóra a három gólos előny tudatában. Természetesen hazai környezetben is nyerni akartak Dróthék, és az ő vezérletével, és mesterhármasával ez könnyedén sikerült, így megtették egy újabb lépést a címvédés felé. Továbbjutott: A Haladás kettős győzelemmel  51824019_688673294864097_7577317741829292032_n   DUNAFERR DUE DUTRADE FC – RUBEOLA FC CSÖMÖR 19:00 Dunaújváros, Városi Sportcsarnok A Dunaferr öt gólos előnnyel várhatta a visszavágót, így különösebben nem kellett aggódnia. Fehér mesternek lehetősége adódott, hogy több játékost is pályára küldjön, akiket élesebb bajnokikon nem szokott. Ami a Csömört illeti, Bita először lépett pályára, de ő sem tudott segíteni, hogy elkerüljék a vereséget. A Rubi becsülettel küzdött, és a tavalyi döntőt követően, idén a negyeddöntő volt a végállomás. Továbbjutott: A Dunaferr kettős győzelemmel  22502115611   SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL – FUTSAL CLUB VESZPRÉM 3-6 Annak ellenére, hogy a Miklós szoros eredményt ért el az első mérkőzésen, a Madarász-legénység számított az esélyesnek, és nem is ijedtek meg Tataiék. Megszerezték a vezetést a félidő közepén a vezetést, amire hamar jött a válasz, de utána már csak a vendégek akarata érvényesült. Már négy góllal is vezetett a Veszprém, így a végére kicsit kiengedtek, de a továbbjutásuk egy percig sem forgott veszélyben. Továbbjutott: A Veszprém kettős győzelemmel