Futsal Hungary
Hírek
2015.02.16. Női bajnokságok Olvasási idő: 2 perc
Sima Vénusz-siker a Győr ellen!

Sima Vénusz-siker a Győr ellen!

 

DVTK-Vénusz – Árkád ETO 5-2 (3-0)
Miskolc, városi sportcsarnok, 200 néző.
Játékvezetők:
Szuromi (Kujbus, Katona).

DVTK-Vénusz: Németh – Bernáth, Váradi, Miliczki, Kovács A.
Cserék:
Almási, Szőke, Boros, Bukovszki, Kresák.
Edző: Sárréti Géza.

ETO: Oláh – Jakab R., Szórád, Vígh, András
Cserék:
Jakab P., Csuti, Szűcs
Edző: Molnár Attila

Gólszerzők: Miliczki (2), Kovács A. (2), Bernáth illetve Vígh (2)

Villámrajtot vettek a hazaiak a tompán és fásultak mozgó győriek ellen. Néhány perc elteltével már 3-0 volt az eredményjelzőn. Ezután ébredeztek a vendégek, de ez csak arra volt elég, hogy ne kapjanak újabb gólokat, legalábbis ebben a félidőben. A fordulás után ismét hamar betalált a házigazda, ráadásul kétszer, így kezdett kiütéssé válni az összecsapás. A vendégek becsületét Vígh mentette meg, aki kétszer is szépített a hajrában. Teljesen megérdemelten nyert a Vénusz, a gyenge napot kifogó Molnár-tanítványok ellen.

Vereségével a győriek már csak negyedikek a tabellán és a Miskolc is mindössze egy győzelemnyire van mögöttük

Sárréti Géza:– Valószínű, hogy a hosszú utazás miatt tompán játszó ellenfelünk ellen, néhol ötletes megoldásokkal már az első félidőben a magunk javára fordítottuk a meccset. Ma mi jobban hittünk a győzelemben.

Molnár Attila:Gratulálok a Vénusznak, ma megérdemelten nyertek, jobban játszottak.