Sima Vénusz-siker a Győr ellen!
2015.02.16 | 17:23

DVTK-Vénusz – Árkád ETO 5-2 (3-0) Miskolc, városi sportcsarnok, 200 néző. Játékvezetők: Szuromi (Kujbus, Katona). DVTK-Vénusz: Németh – Bernáth, Váradi, Miliczki, Kovács A. Cserék: Almási, Szőke, Boros, Bukovszki, Kresák. Edző: Sárréti Géza. ETO: Oláh – Jakab R., Szórád, Vígh, András Cserék: Jakab P., Csuti, Szűcs Edző: Molnár Attila Gólszerzők: Miliczki (2), Kovács A. (2), Bernáth illetve Vígh (2) Villámrajtot vettek a hazaiak a tompán és fásultak mozgó győriek ellen. Néhány perc elteltével már 3-0 volt az eredményjelzőn. Ezután ébredeztek a vendégek, de ez csak arra volt elég, hogy ne kapjanak újabb gólokat, legalábbis ebben a félidőben. A fordulás után ismét hamar betalált a házigazda, ráadásul kétszer, így kezdett kiütéssé válni az összecsapás. A vendégek becsületét Vígh mentette meg, aki kétszer is szépített a hajrában. Teljesen megérdemelten nyert a Vénusz, a gyenge napot kifogó Molnár-tanítványok ellen. Vereségével a győriek már csak negyedikek a tabellán és a Miskolc is mindössze egy győzelemnyire van mögöttük Sárréti Géza:- Valószínű, hogy a hosszú utazás miatt tompán játszó ellenfelünk ellen, néhol ötletes megoldásokkal már az első félidőben a magunk javára fordítottuk a meccset. Ma mi jobban hittünk a győzelemben. Molnár Attila: - Gratulálok a Vénusznak, ma megérdemelten nyertek, jobban játszottak.