Női futsal NB2 11. forduló összefoglaló
2015.01.20 | 16:35
Női futsal NB2 11. forduló összefoglaló Tolle Szekszárdi UFC- Kalafa - Újbarok SE 2-5 (1-3) Szekszárd, Szekszárd Városi Sport- és Szabadidőközpont Játékvezetők: Rácz Zoltán ID, Szappanyos Szabolcs, Petrovics István Tolle Szekszárdi UFC: Kosztyi Kata, Horváth Katalin, Csigi Eszter, Bogárdi Mónika, Schlotthauer Renáta Csere: Grill Zita, Gősi Natália, Soós Petra, Klézli Szandra, Blesz Bianka Vezetőedző: Micskó Márk, Edző: Horváth György Kalafa- Újbarok SE: Tóth Elvira, Szabó Zita, Pap Eszter, Botos Regina, Farkas Diána Csere: Lupucz Tímea Piroska, Reményik Katalin, Virág Mária, Kontó Vivien Vezetőedző: Szabó László Gólszerzők: Horváth Katalin (2), illetve Botos Regina (2), Farkas Diána, Kontó Vivien, Reményik Katalin Mindkét csapat úgy léphetett pályára, hogy tudta, győzelme esetén előreléphet a tabellán és felzárkózhat az élmezőnyhöz. A vezetést a vendég csapat szerezte meg rögtön az első percben Botos Regina találatával majd a következő gólra csupán csak egy percet kellett várni, ugyanis ismét a vendég voltak eredményesek Farkas Diána találatával. A hazaiaktól az 5. percben érkezett a válasz Horváth Katalin révén. A folytatásban még egy vendég gól született, ami ismét Botos Regina nevéhez fűződött, így a csapatok 1-3- as állással mehettek pihenőre. A folytatásban nem álltak le a csapatok és sorra alakítottak ki helyzeteket, aminek a 26. percben hazai oldalról lett meg az eredménye Horváth Katalin találatával. A félidő további perceiben még kettő vendég gól született. Az egyik Kontó Vivien a másik pedig Reményik Katalin nevéhez fűződik, akik kialakították a 2-5-ös végeredményt. Obsitos SE - Békéscsabai Wanted SC 22-0 (11-0) Csömör, Csömöri Sportcsarnok Játékvezetők: Czene- Joó Ádám, Tihanyi Norbert, Filep Zsolt Obsitos SE: Hurton Zsuzsanna, Kiss Bernadett, Fehér Vivien, Belkó Éva, Tóth Barbara Csere: Ferenczi Anna, Varga Andrea, Ország Anita Vezetőedző: Ferenczi Anna, Edző: Lovász Gyöngyi Békéscsabai Wanted SC: Kiss Vivien Kitti, Moldován Lili Rozália, Zahorán Kitti, Sugár Ágnes, Timár Kata Éva Vezetőedző: Domokos András, Edző: Nyiri János Gólszerzők: Kiss Bernadett (2), Ferenczi Anna (3), Fehér Vivien (6), Tóth Barbara (6), Belkó Éva (3), Ország Anita (2) Kiütéses győzelmet aratott az Obsitos SE a Békéscsabai Wanted SC ellen, hiszen 22-0-ra verték meg a vendég csapatot ez pedig a bajnokságban a legnagyobb arányú győzelemnek számít. Gondoltuk, hogy Obsitos siker várható ezen a találkozón, de hogy ilyen sima lesz a vége, az sokakat meglepett. A hazai csapat rögtön a kezdő sípszó után megkezdte a gólgyártást és egészen a félidő végét jelző sípszóig meg se állt. Az  első játékrészben lehetett válogatni a szép gólok között mint például Tóth Barbara sarkazós  találata vagy a forduló góljának mondható Belkó Éva felső ficakos gólja között. A 15. perc környékén a vendég csapat játékosa megsérült,így három játékossal folytatták a mérkőzést. Az Obsitos SE csapata sportszerűségből jelesre vizsgázott, hiszen ők is leküldtek egy mezőnyjátékost, így 3-3 ellen folyt tovább a küzdelem. A félidő végén 11-0 állt az eredményjelző táblán. A fordulást követően  kiegészültek a csapatok. Úgy gondolta a hazai csapat, hogy a második félidőre se állnak meg, és továbbra is gólokat akartak - és tudtak is - szerezni.  Ezen a mérkőzésen  Fehér Vivien és Tóth Barbara volt az Obsitos SE legeredményesebb játékosa, akik hat-hat gólig jutottak az egész csapat pedig összesen huszonkettő. A kilátogató nézők igazi gólzárporos mérkőzést láthattak. Ferenczi Anna vezetőedző - Obsitos SE: Bíztam a csapat győzelmében, annak ellenére, hogy két meghatározó játékosomra nem számíthattam, hiszen munkanap volt. Számítottam arra is, hogy idény eleji lesz a formánk, de a lányok az ellenkezőjét bizonyították. Nehéz volt tartani azt az iramot, amit az elejétől kértünk, mégis sikerült mindkét félidőben 11-11 gólt szereznünk. Persze nem szabad megfeledkeznünk a hibákról sem. A 22 találat ellenére is sok helyzet maradt ki és a védekezésen is kell még dolgoznunk. Úgy gondolom, hogy a mérkőzés képe alapján és az eredmény alapján is levonhatjuk a következtetést, hogy nem nyugodhatunk bele, hogy a tabellán ellenfelünk előtti helyen állunk. Gratulálok csapatomnak a szép győzelemhez és a két újonnan igazolt játékosnak is, akik remekül helytálltak debütáló meccsükön. Ország Anita két góllal mutatkozott be, míg Varga Andrea a kapuban bravúroskodott a második félidőben. A Békéscsaba csapata szimpatikus társaság névjegyét tették le Csömörön, kívánunk nekik további sok sikert és kitartást. Veresegyház VSK- Reklám Press- Skorpió 3-1 (1-0) Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola Játékvezetők: Dombai Szilveszter, Cserni Tamás, Deme Rajmund Veresegyház VSK: Bíró Barbara, Mátyás Noémi, Nagy Barbara, Kiss Fanni. Mogyorósi Zsuzsanna Csere: Várkonyi Orsolya, Kiss Kitti, Lengyel Zsanett, Szennai Adrienn Vezetőedző: Tóth László Reklám Press- Skorpió: Cseh-Rusz Bianka, Tóth Friderika, Gál Veronika Szandra, Bede Anna, Bede Anett Csere: Bokor Berill, Molnár Anett, Balya Dorottya, Németh Zsófia, Mészáros Zsófia Ilona, Rusz Boglárka, Ferencz Flóra Franciska Gólszerzők: Kiss Fanni, Kiss Kitti, Nagy Barbara, illetve Balya Dorottya Rendkívül fontos találkozót rendeztek Gödöllőn, hiszen a két együttes fej-fej mellett halad a bajnokságban, és aki nyer, az felkapaszkodhat az tabella élére. A vendégek számítottak a mérkőzés esélyesének, és végül borult a papírforma,hiszen a hazaiak szerezték meg a győzelmet, de a vendégek nem adták olcsón a három pontot. A mérkőzés első góljára egészen a 7. percig kellett várni, amikor is hazai oldalról Kiss Fanni talált be a vendégek kapujába. A  első játékrész további perceiben nem született több gól, így 1-0-ás hazai előnnyel mehettek szünetre a lányok. A folytatásban mindkét csapat sorra alakította ki a helyzeteket, de a kapusok remekül helyt álltak. A 25. percben ismét a hazai csapat volt eredményes Kiss Kitti találatával. A gólra nem sokkal később érkezett a válasz vendég oldalról. Balya Dorottya szerezte meg csapata számára a szépítő találatot. A második játékrészben még egy gól született hazai oldalról Nagy Barbara találatával. A Veresegyház az utolsó perceket magabiztosan kivédekezte és megszerezte a három pontot, amivel feljött a tabella második helyére. Hajdúböszörményi TE II- ZTE-Göcsej SK 5-5 (2-2) Hajdúböszörmény, Városi Sport és Rendezvényközpont Játékvezetők: Erdélyi Tamás, Dobi Zsolt, Vasziliu Tamás Hajdúböszörményi TE II: Tóth Renáta, Szilágyi Mariann, Koch Fruzsina, Farkas Éva, Sándor Zita Csere: Bölömi Ibolya, Sallai Anita, Bokor Adrienn, Balogh Erika, Boros Edina, Pálóczi Krisztina, Czégény Zsuzsánna, Torma Lilla. Quirikó Vivien Vezetőedző: Quirikó Vivien ZTE- Göcsej SK: Kiss Emilia, Megyeri Boglárka, Orbán Szandra, Boda Patricia, Tálosi Szabina Csere:Tóth Alexandra, Puskás Nóra, Molnár Nikoletta Vezetőedző: Szimán Bálint Gólszerzők: Farkas Évi, Balog Erika (2), Koch Fruzsina, Bokor Adrienn, illetve Tálosi Szabina (3), Megyeri Boglárka, Molnár Nikoletta A forduló rangadóját Hajdúböszörményben rendezték. Az összecsapáson egy nagyobb HTE tábor is buzdította kedvenceit, aminek köszönhetően remek hangulatú mérkőzés kerekedett ki belőle. A találkozón már az ötödik percben megszerezte a vezetést a HTE Farkas Évi révén. A 12. percben mindezt megtoldotta még eggyel Balogh Erika, így már két gól volt a hazai csapat előnye. A gólra hamar jött a válasz vendég oldalról, ugyanis Tálosi Szabina előbb a 14. majd a 19. percben volt eredményes, így a lányok 2-2-es állással mehettek szünetre. A fordulást követően egyik csapat sem adta fel és sorra alakította ki a helyzeteiket. Látszott mindkét csapaton, hogy nagyon akarják a győzelmet. A lépés a vendég csapatnak jött ki jobban, ugyanis a 22. percben Megyeri Boglárka talált be vendég oldalról, majd egy gyors gólváltás után hazai oldalról a 28. percben Balog Erika, vendég oldalról pedig  a 29. percben Molnár Nikoletta. A hajrára aztán az Hajdúböszörmény Koch Fruzsina találatával kiegyenlített. A 35. percben Megyeri Boglárka talált be Tóth Renáta kapujába, újra megszerezve a vezetést a vendégeknek. Az utolsó percekhez érve ismét a hazaiak bizonyultak eredményesnek. Az egyenlítő találat Bokor Adrienn nevéhez fűződik, akik pontot mentettek a hazaiaknak. Szimán Bálint: 0-2-ről felállni mindig pluszt ad a csapatnak. Nagyszerű mezőnymunkát végeztünk az egész mérkőzés alatt, a végén viszont meg kellett elégednünk az 1 ponttal. Dobogón akarunk végezni nem hagyhatunk ki ennyi helyzetet. 4-5 gólos győzelmet és 2 pontot hagytunk ott a Hajdúságban a nagyszámú nb1-es játékost felvonultató házigazdáknál.

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00