Megelőzi-e az Aramis a Veszprémet ?!
2018.05.21 | 13:02
Megelőzi-e az Aramis a Veszprémet ?!  A csoport   NYÍRGYULAJ KSE – FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 18:00 Nyírbátor, Városi sportcsarnok A Fradi számára semmilyen téttel nem bír ez a mérkőzés, mert az előző fordulóban eldőlt, hogy biztosan utolsó helyen zárnak, így készülhetnek a Bőny ellen párharcra. Ha másra nem is, de arra a találkozóra jó felkészülési lehetőség lesz. A Nyírgyulaj még nem biztosította be harmadik helyét a csoportban, így még szüksége van egy győzelemre, amit most meg is tehet. A fővárosiak igen tartalékosan érkeznek, így nagy meglepetés lenne, ha nem a Lovas alakulaté lenne a három pont.    DUNAFERR DUE RENALPIN FC – DEBRECENI EGYETEMI AC 19:00 Dunaújváros, Városi sportcsarnok A vendég Debrecen újoncként bebiztosította élvonalbeli tagságát az előz körben, így elérte célját, így már csak jutalom játék számukra a hátralévő találkozók. Az is eldőlt korábban, hogy az Újváros zár a második helyen, és játszhat a bronzéremért a Haladás ellen. Ezek fényében tét nélküli az összecsapás, bár a vendégek egy győzelemmel még megelőzhetnék a Nyírgyulajt akár az utolsó fordulóban. Erre azért előzetesen kevés esély van.     B csoport RÁBA ETO – FUTSAL CLUB VESZPRÉM 18:30 Győr, Egyetemi Sportcsarnok Az már eldőlt, hogy a Győr játszhatja a bajnoki döntőt a Mezei ellen, de a Veszprém ha nem vigyáz, még veszélybe kerülhet a harmadik helye a csoportban, mivel az Aramis egy ponttal áll mögöttük. A motiváltabb így a Madarász alakulat lehet, de persze a Győr szeretné megőrizni veretlenségét a rájátszásban, és bizonyítani, hogy a Bőny elleni döntetlen csak kisiklás volt. Ezt Alex nélkül kell megtenniük, aki három meccses eltiltást kapott, így rá nem számíthat a győri mester.   ARAMIS SE – BŐNY SZAVILL CONSULTING 19:30 Budaörs, Városi Sportcsarnok Korábban eldőlt, hogy a Bőny zár az utolsó helyen és csatázhat a Fradival a bennmaradásért. Az Aramis meglepően jól szerepel a rájátszásban, és lehetősége nyílt megszerezni a harmadik helyet, főleg ha hazai pályán legyőzi mostani riválisát. Ezzel könnyedén a Győrben vendégeskedő Veszprém elé kerülnének, ahova pont az utolsó fordulóban látogatnak Frank Tamásék. Ezek tükrében a budaörsieknek lehet fontosabb a három pont, igaz a Bőny önbizalmának is jót tenne egy győzelem.