Látnoki tippek a női NB I hétvégi fordulójára
2017.12.15 | 16:03
Látnoki tippek a női NB I hétvégi fordulójára Két fordulóval ezelött a Tolna klasszisa mindegyik élvonalbeli mérkőzés nyertesét eltalálta, közülük kettőnek a végeredményét is. Azóta Adélt mindenki látnoknak hívja a városban. Nagy örömünkre ebbéli képességét a női NB I hétvégi fordulójának megtippelésénél is kamatoztathatja. Női NB I, 13. forduló Agenta Girls Szekszárd FC – Ricsilla Futsal December 16, 17:00, Szekszárd Városi Sportcsarnok A hazai csapat az utolsó két mérkőzését is megnyerte. A vendégek viszont az elmúlt két fordulóban pályára sem léptek. Igaz, hogy a bajnoki tabellán nem áll túl előkelő helyen a Ricsilla, de mindig számolni kell velük, tudnak meglepetést okozni az élcsapatok ellen is. Új vezetőség, új remények, ez biztosan motiválja a zalaegerszegi játékosokat, játszottak egy szoros meccset a HTE-vel és minket meg is vertek a 10. fordulóban. A szekszárdi futsalosokra nem vár könnyű mérkőzés, kemény küzdelemre számítok. Azonban úgy gondolom, ha a hazaiak higgadtak maradnak és játsszák a megszokott játékukat, nem tudja őket meglepni az ellenfél. Tippem: háromgólos Szekszárd-siker   Gyulai Amazonok – BrandMission Artifex Tolna-Mözs December 17, 15:00, Kiskunfélegyháza, KÉSZ ARÉNA Erre a bajnokira a Karácsony Kupa keretein belül kerül sor, amin a gyulai lányok most vesznek részt első alkalommal. Sok fog azon is múlni, hogy a szombati két összecsapás mennyit vesz ki a mérkőző felekből, s az idegen környezet is befolyásoló tényező lehet! Úgy érzem, hogy nekünk és nekik is egyaránt a bajnoki mérkőzés a fontosabb. A 11. fordulóban az Amazonok elég szoros meccsen kapott ki az Astrától, ez mindenképpen bizakodásra ad okot az újncnak. Az esélyek mellettünk szólnak, rajtunk van a nyomás, riválisunk pedig felszabadultan játszhat. Nagyon hajtós, küzdős, csupa szív csapat a Gyula, akik az utolsó percig nem adják fel, úgyhogy nehéz dolgunk lesz. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy mi szerezzük még a három pontot. Tippem: háromgólos Tolna-siker   Astra-4IG-Kkfházi-Bulls – Miskolci Vénusz December 17, 17:00, Kiskunfélegyháza, KÉSZ ARÉNA Városi Sportcsarnok A Karácsony Kupa másik meccse is izgalmasnak ígérkezik. Az előző fordulóban mindkét csapat vereséget szenvedett, ezért javítani szeretnének. Miskolcnak fontos lenne a győzelem, hogy a negyedik helyet meg tudják szerezni, a Bikáknak pedig, hogy lépést tudjanak tartani velünk a harmadik pozícióért. Mivel ez a hétvége csapatösszetartás szempontjából is igazán hasznos, így úgy gondolom a rendező csapat játékosai mind ott lesznek. Az a keret viszont nagyon erős, így a Vénuszos lányoknak bravúrra lenne szükségük, hogy meg tudják fogni a félegyháziakat! Bizakodásra ad okot azonban, hogy az odavágón a borsodi lányok otthon tudtak tartani egy pontot. Tippem: kétgólos Astra-siker