Fővárosi siker született a diákolimpián
2015.02.12 | 00:28
Fővárosi siker született a diákolimpián A budapesti Gloriett Sportiskolai Általános Iskola győzelmével zárult a Kiskunfélegyházán megrendezett IV. korcsoportos fiúk országos futsal döntője. A színvonalas rendezvény fináléjában a fővárosi csapat a felcsúti iskolásokat múlta felül 7-1-re. Az országos diákolimpiai futsal döntő második napja a negyeddöntőkkel kezdődött, melyeken Debrecen, Felcsút, Budapest és Békéscsaba tanulói jutottak tovább. Az elődöntők során a budapestiek a Debrecent, míg a felcsútiak a Békéscsabát győzték le. A délutáni fináléra sok szurkoló kilátogatott a KÉSZ Arénába. A döntőben a Gloriett sportiskolások már az első percben előnybe kerültek, ami után ugyan egyenlített a Felcsút, de a közönség biztatását is élvező fővárosiak nem engedték ki a kezükből a győzelmet. A szünetben 3-1-re vezettek, végül meg sem álltak 7 gólig. (7-1) A döntőt követően a legjobb nyolc közé jutott csapatokat oklevéllel, az első három helyezettet éremmel és kupával díjazták. Emellett külön elismerésben részesült a gólkirály, a legjobb kapus, a legtechnikásabb játékos és a győztes csapat felkészítője.   Negyeddöntők: Debrecen - Bonyhád 3:0 Felcsút - Vése 7:2 Budapest - Veszprém 6:0 Békéscsaba - Eger 3:2 Elődöntők: Debrecen - Budapest 1:4 Felcsút - Békéscsaba 2:0 7. helyért: Veszprém - Vése 4:8 5. helyért: Bonyhád - Eger 1:3 3. helyért: Debrecen - Békéscsaba 0:1 Döntő: Budapest /Gloriett/ - Felcsút 7:1

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00