Európa legjobb 16 csapata között a Haladás
2021.10.30 | 23:38

A Haladás VSE 6-4-re legyőzte a svéd Hammarby csapatát a futsal Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik, utolsó fordulójában

Mivel szerdán és csütörtökön a máltai, illetve a lengyel ellenfelüket is legyőzték a szombathelyiek, a szombati eredményektől függetlenül már két forduló után biztos volt a továbbjutásuk a futsal BL-ben.

A svédek ellen az első félidő második felében másfél perc alatt három gólt szerzett a Haladás, majd a második felvonás első négy percében újabb három találattal növelte előnyét.

FUTSAL BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. CSOPORT, MÁLTA
3. (UTOLSÓ) FORDULÓ

Haladás VSE–Hammarby IF (svéd) 6–4 (3–1)
Gólszerző: Vatamaniuc-Bartha (16:22), Longo (17:18), Vas Á. (17:38), Hajmási (20:12), Kovács M. (21:57), Gelencsér (23:53), ill. Al Maliki (19:32), Gerencsér (22:07 – öngól), Makolli (25:30), Homquist (30:17)