Futsal Hungary
Hírek
2017.01.03. Férfi válogatott Olvasási idő: 2 perc
Erdélybe utazik a Magyar Liga-válogatott

Erdélybe utazik a Magyar Liga-válogatott

A Magyar Futsal Liga-válogatott Erdélybe utazik, ahol két barátságos mérkőzést játszik. A küldöttség január 5-én utazik el Kozma Mihály és Kiss Antal vezetésével Székelyudvarhelyre. Útközben Szovátán, jótékonysági ajándékokat adnak át.

Pénteken 18:00-or a román másodosztályban szereplő Csíkszeredával játszanak, majd 7-én, szombaton 11:00-or a Székelyudvarhelyi FK lesz az ellenfele a Magyar Liga-válogatottnak.

Az edzői teendőket Kun István és Szilágyi Sándor látja el a csapat mellett.

A MagyarLiga-válogatott kerete:

Ambrus Tamás PAFC
Bula Benjamin PAFC
Moldován Lucifer PAFC
Kurucz Dávid PAFC
Szécsi Balázs PAFC
Tóth Márton PAFC
Víz Fülöp PAFC
Tóth Attila Debrecen SI
Szabó Péter Debrecen SI
Somogyi István Debrecen SI
Bun Roland DEAC
Szentes-Bíró Tamás DEAC
Pankotai István  Csenger Futsal
Bodó Richárd Csenger Futsal
Rigó Attila Márk Csenger Futsal
Balogh Árpád Csenger Futsal