Csak a szépítésre futotta a Székeludvarhelytől
2018.10.10 | 10:16
Csak a szépítésre futotta a Székeludvarhelytől Sima vereséget szenvedett hétfőn este a Futsal Klub Székelyudvarhely, a teremlabdarúgó 1. Liga 4. fordulójában 9–2-re kapott ki a Dévai Autobergamo otthonában. Nem volt esély a pontszerzésre.  Ahogy várható volt, nyomasztó dévai fölényben teltek el az első percek, a labda csak pillanatokig volt az udvarhelyi csapatnál, a lövések pedig záporoztak Grigoraș kapujára. Az első gólra nyolc percet kellett várni, az FK korábbi játékosa, Biró Attila sarokkal vette be az udvarhelyi kaput. Nem sokkal később érkezett a második dévai gól, Varela fantasztikus átvétel után bombázott a hálóba. A magabiztos előny tudatában visszább vett a tempóból Déva, pár apróbb udvarhelyi helyzet is volt, Csoma és Miklós közeli lövését blokkolta a válogatott kapus Toniță. Az utolsó öt percben az egyéni hibák megpecsételték az udvarhelyi csapat sorsát: Kedei büntetőt érőn szabálytalankodott, amit a sértett Pardo Noé értékesített, majd a dévaiak két eladott labdát váltottak gólra, így a szünetben 5–0-ra vezetett az Autobergamo.  b_fk--deva-baratsagos-aug-18-ba-4 A második félidőben közel tíz percet kellett várni az újabb találatra, Chapu volt eredményes. Miklós viszonylag gyorsan válaszolt, ám a folytatásban is a dévaiak diktálták a ritmust, az utolsó percig még kétszer mattolták az udvarhelyi védelmet. Ezután Boda is betalált, még volt hátra pár másodperc, amikor Biró újabb gólt lőtt, beállítva a végeredményt. Déva 9–2-re nyert, és átvette a vezetést a bajnokságban. A harmadik helyen álló FK legközelebb jövő kedden 18 órakor játszik, a bajnoki címvédő Temesvári Informaticát fogadja.

Teremlabdarúgó 1. Liga, 4. forduló: Dévai Autobergamo–Futsal Klub Székelyudvarhely 9–2 (5–0) Déva Gólszerzők: Biró (8., 40.), Varela (10.), Noé (15., büntetőből), Andre Sasse (18.), Obadă (19., 37.), Chapu (29.), Toader (35.), illetve Miklós (30.), Boda (40.). FK Székelyudvarhely: Grigoraș – Szécsi, Mánya, Miklós, Csoma. Csere: Hegyi – Hadnagy, Szőcs, Csala, Kedei, Bálint, Boda. Edző. Jakab Zoltán További eredmények: Kolozsvári Clujana–SCM Gloria Buzău 4–5 (2–3), Jászvásári Futsal Poli–Dunărea Călărași 0–1 (0–1), Bukovina Vicov–Galaci United 0–5 (játék nélkül). A Temesvári Informatica–Csíkszeredai Imperial Wet mérkőzést elhalasztották. Forrás: székelyhon.ro ww

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00