Az ELTE-BEAC is megmérkőzött a brazil lányokkal
2017.07.02 | 07:12
Az ELTE-BEAC is megmérkőzött a brazil lányokkal Az ELTE-BEAC női csapata is megmérkőzött a Magyarországon tartózkodó Futsal Nova Geração de Cerquilho (brazil) együttese ellen, mely az utolsó mérkőzése volt a 2016/2017-es szezonban. A brazil regionális bajnokok meglepte a hazaiakat, és a 4x15 perces edzőmérkőzésen az első negyedben 2-0 előnyre tettek szert. A vendégek főként kontrákra alapoztak, amit dinamikus játékosaiknak és határozatlanságunknak köszönhetően ki is használtak. A második negyedben kiegyenlített játék folyt, azonban a kapu előtt nem koncentráltak eléggé Béresék, és a vendégek kapusa is kiváló napot fogott ki. A negyed végén azonban egy kipattanó labdát Baksai helyezett a kapu közepébe, amivel 1-2-re kozmetikázta az eredményt. A harmadik negyedben Móczik pályára lépésével 5-4-es játékra váltottak az egyetemisták, aminek köszönhetően sokkal többet volt náluk a labda és átvették a játék irányítását a fáradó brazilok ellen. Az eredménye meg is lett, hiszen Béres és Malinovszky találatával megfordították a mérkőzést, és ezt az előnyüket már a találkozó végéig meg is tartották. A jó hangulatú és jó iramú mérkőzés kiváló zárása volt évnek, amit a július 7-i ELTE-BEAC Évzáró kupával zárnak a mérnök utcai sporttelepen! ELTE-BEAC: Szabó - Juhász, Baksai, Malinovszky, Lovas Cserék: Móczik (k) - Blayer, Kovács, Nagy, Béres, Nyéki Gólszerzők: Béres, Malinovszky, Baksai FOTÓALBUM [gallery ids="84766,84767,84770"]

2024.04.29 | 13:30
2024.04.27 | 11:00

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00