ELTE-BEAC – Veresegyház VSK 2-2
2015.09.26 | 12:10
ELTE-BEAC – Veresegyház VSK 2-2 Női NB II: Nem bírt egymással az ELTE és a Veresegyház ELTE-BEAC – Veresegyház VSK 2-2 (1-1) BEAC Sporttelep Játékvezető: Mezei Ádám – Pintér Gábor – Dósa-Rácz Kitti ELTE: Szabó Annamária – Juhász Adrienn, Pfundtner Vivien, Baksai Éva, Winternitz Katalin Csere: Móczik Alexandra Cintia, Gladity Alexandra, Béres Adrienn, Kovács Szilvia, Nyéki Eszter, Tatai Krisztina, Horváth Bors Bettina, Blayer Zsófia, Kövecses Gréta Edző: Sajben Marcell Veresegyház: Nyárádi Bernadett – Orbán Csilla, Pavlik Júlia, Mátyás Noémi, Szennai Adrienn Csere: Deák Eszter, Botka Bernadett Johanna, Lengyel Zsanett, Nagy Szabina Edző: Tóth László Góllövők: Pfundtner Vivien 9', Tatai Krisztina 40', illetve Mátyás Noémi 7', Botka Bernadett Johanna 28' Két nagyjából egyforma játékerőt képviselő csapat küzdött meg egymással tegnap este az ELTE-csarnokban. A kimondottan izgalmas és küzdelmes mérkőzésen remekeltek a kapusok, és nagy részük van abban, hogy mindössze négy gól született a 40 perc alatt. Kétszer is vezetett a Veresegyház azonban a nagyot küzdő Egyetemistáknak mindkettőre volt válaszuk. Gyanítjuk, hogy a vendégcsapatnak különösen a második találat volt különösen fájó, hiszen már-már zsebükben érezhették a három pontot, de Tatai Krisztina az utolsó percben egyenlíteni tudott így végül a játék képe alapján igazságosnak mondható döntetlennel zárult a találkozó. Sajben Marcell (ELTE): Csapatunk a nyári szünetben teljesen átalakult, és más célokkal vágunk neki az NB2-nek mint a tavalyi NB1-nek. Meg kell tanulnunk nyerni és véghezvinni az edzésen elsajátított dolgokat. A meccs képét tekintve igazságos a döntetlen, jövő héten ismét igazi rangadó vár ránk Zalaegerszegen! Tóth László (Veresegyház): Sajnos nagypályás elfoglaltságaink miatt nem nagyon tudtunk az idén még a futsallal foglalkozni, ami meg is látszott az első félidei játékunkon. A folytatásban egy picit jobban játszottunk, és ha van egy kis szerencsénk, akkor a győzelem is meg lehetett volna, de a lelkesen játszó hazaiak 10 másodperccel a vége előtt egyenlíteni tudtak, így meg kellett elégednünk az egy ponttal. Összességében igazságos eredmény született, egyszóval nem kesergünk, mert lesz ez még jobb is!