Kiskunfélegyháza, Kiskunfélegyházi Sportcsarnok
Játékvezetõk: Halasi Zoltán Krisztián, Kaszala Mihály, Márkus András.

ASTRA HFC:  Vincze Anikó – Gál Tímea, Szabó Boglárka, Dikanová Dominika, Megyes Ágnes.
Cserék: Király Bianka, Dombai Nagy Anett, Kakuszi Adrienn, Molnár Judit, Szabó Nóra. Edzõ: Dombó János.
Gólszerzõk: Gál Tímea (3), Dombai Nagy Anett (2), Dikanová Dominika, Szabó Boglárka, Megyes Ágnes, Szabó Nóra.

DVTK-Vénusz: Almási Ildikó – Bernáth Csilla, Boros Kinga, Miliczki Noémi, Kovács Alíz.
Cserék: Mikó Vivien, Németh Diána, Szõke Zsuzsanna, Váradi Cintia. Edzõ: Sárréti Géza.
Gólszerzõk: Bernáth Csilla (2), Miliczki Noémi, Váradi Cintia.

Megõrizte vezetõ helyét a nõi futsal NB I-ben az Astra Kiskunfélegyháza HFC. Az együttes a 7. fordulóban a Miskolci Vénuszt fogadta. A két csapat között mindössze 3 pont volt a különbség, így izgalmas csatára volt kilátás. A gólzáporos rangadót a helyzeteit jobban kihasználó Astra nyerte meg 9-4-re és a többi találkozótól függetlenül továbbra is a tabella élén áll.

A mérkõzésen villámrajtot vett az Astra, elõbb Dikanová Dominika, majd a születésnapos Dombai Nagy Anett talált be. (2-0)
A korai gólokat követõen lendületben maradtak a félegyháziak; ugyan a diósgyõriek elõtt is adódott lehetõség, de azok rendre kimaradtak. Az Astra fölénye az elsõ játékrész második felében újabb gólokat hozott. Gál Tímea és Szabó Boglárka négyre növelte a különbséget. (4-0)

A szünetet követõen továbbra is letámadta ellenfelét az Astra. A vendégek ekkor elsõsorban kontrákból teremtettek helyzetet.
A lehetõségekkel most is a félegyháziak sáfárkodtak jobban, a 24. percben Megyes Ágnes közeli góljával már 5-0 volt az állás.
A DVTK néhány perccel késõbb szorosabbá tette a mérkõzést. Elõbb Bernáth Csilla, majd Miliczki Noémi talált be. (5-2)
A harcos találkozó az utolsó 10 percben sok eseményt hozott. Felváltva potyogtak a gólok, de a vendégek nem tudtak közelebb lopózni az Astrához. (9-4)

- Forrás:Felegyhazikozlony.hu -