Obsitos SE - MVFC Berettyóújfalu 3-1 (3-1)

Játékvezetõk: Grünvald Gábor, Kénoszt Zsolt, MÄrcz Rajmund Tamás

Obsitos SE: Hurton Zsuzsanna, Bozsik Nikolett, Szabó Szilvia, Tóth Barbara, Linke Nikolett
Csere: Ferenczi Anna, Fehér Vivien, Kiss Bernadett, Belkó Éva
Vezetõedzõ: Ferenczi Anna, Edzõ: Lovász Gyönygi

MVFC Berettyóújfalu: Pozsgai Melinda, Tóth Nóra, Tóth Anita, Tóth Tamara, Kota Gabriella
Csere: Kelemen Anett, Kóti Lili, Pozsgai Kitti, Varga Veronika, Czakó Viktória, Papp Dóra, Erõs Zsanett
Vezetõedzõ: Trencsényi János

Gólszerzõk: Bozsik Nikolett, Ferenczi Anna, Fehér Vivien, illetve Kota Gabriella

A hazai csapat jól kezdte a találkozót. Az összecsapásból még három perc se telt el, amikor egy kapuskidobásból induló akció végén Bozsik Nikolett gurította be a labdát a kapus lábai között. A folytatásban is támadásban maradt az Obsitos SE együttese. A következõ gólra egészen a 6. percig kellett várni. Ferenczi Anna ment el a bal szélen, majd okosan a kapus mellett a hálóba gurította a labdát. Ezzel a találattal már 2-0 állt az eredményjelzõ táblán. A folytatásban mindkét fél elõtt adódtak lehetõségek, aminek eredményeképpen a vendég együttes a 16. percben Kota Gabriella  megszerezte a vendég csapat számára a szépítõ találatát. A Berettyóújfalu nem sokáig örülhetett a gólnak, ugyanis a 17. percben Ferenczi Anna passzolta a labdát a remekül érkezõ Fehér Viviennek, aki ezzel a találattal megszerezte csapata számára a harmadik találatot.

A második játékrész gólszegényre sikeredett. Még az elsõ félidõben a kilátogató nézõk négy találatot is láthattak, addig a második félidõben adódtak helyzetek mindkét együttes elõtt, de egyik csapatnak sem sikerült betalálnia az ellenfél kapujába. Összességén az Obsitos SE megérdemeltem tartotta otthon a három pontot.