Megizzasztotta a Veszprém a bajnokot
2019.10.05 | 14:21
Megizzasztotta a Veszprém a bajnokot Az első és az utolsó csapott össze péntek este Berettyóújfaluban, melyet tavaly még rangadónak nevezhettünk volna, idén viszont még nem sikerült pontot szerezni a vendégeknek. Az első játékrészben egyetlen gólt láthatott a közönség, ezt Rábl János szerezte, majd a szünet után a sérüléséből felépült és visszatérő Rafinha szerzett gólt. A második félidő első felében a hazaiak domináltak, aztán egyre feljebb tolta védekezését a Veszprém, a vészkapus játékot is alkalmazták Frank Tamásék. Büntetőből sikerült szépíteni és bár voltak helyzetei a bakonyiaknak, kapufa is az utolsó másodpercben, a három pontot a Berettyóújfalu szerezte meg. Győzelmével megerősítette első helyét a tabellán az MVFC, míg a Veszprém maradt az utolsó helyen. Futsal NB I, 6. forduló: MVFC Berettyóújfalu–1. FC Veszprém 2-1 (1-0) Berettyóújfalu, Vezette: Újhelyi (Takács Á., Katona). Berettyóújfalu: Mezei – Pereira, Rábl, Gál, Maurício. Csere: Sándor (kapus), Nagy I., Szabó P., Kártik, Harmati, Trencsényi, Takács Z., Henrique, Sipos. Vezetőedző: Mullor Cabrera Sergio. Veszprém: Klcso – Tatai, Tar, Komáromi, Boromisza D. Csere: Spandler (kapus), Miklós, Tama, Gyurcsányi, Bognár P., Bencsik Á., Bencsik. R. Vezetőedző: Frank Tamás. Gólszerzők: Rábl (13.), Henrique (23.), ill. Gyurcsányi (32.). Piros lap: Mezei