Második lett az ETO az emléktornán
2017.09.17 | 19:38
Második lett az ETO az emléktornán A Rába ETO a szicíliai Maritime Futsal Augusta meghívására villámtornán vett részt a szicíliai Cataniától 30 km-re található Augusta városában.  A Maritime Futsal Augusta  a "TROFEO DELL’AMICIZIA", (Barátság Kupát) a 2007-ben autóbalesetben elhunyt ENZO MESSINA emlékére szervezte. A válogatottból visszatért játékosokkal az ETO legerősebb összeállításban vett részt a tornán. A rendező (Maritime) augusta-i csapat egyébként rendkívül meg lett erősítve a nyáron, hét! brazil, három spanyol, illetve skót és olasz játékosok alkotják keretét. Céljuk, hogy egy éven belül feljussanak az olasz első osztályba. Az első mérkőzésen a Győr 5-4-re nyert az ASSOPORTO MELILLI csapata ellen. Juanra és Fabió mellett Alex három góljával, melyek közül a győztes gól 15 másodperccel a találkozó vége előtt született.

A döntőben a rendező Maritime Futsal volt az ellenfél. Juanra góljával még az ETO szerezte meg a vezetést, de az első félidőben már egyenlítettek a hazaiak. A második félidőben azonban jobbnak bizonyultak a szicíliaiak, és magabiztosan nyerték a találkozót 5-1 arányban.