Létrejött a HTE - Astra Bajnoki Döntő
2019.05.12 | 15:58
Létrejött a HTE - Astra Bajnoki Döntő Bejutott a női futsal NB I. fináléjába az Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC, amely a mindent eldöntő harmadik mérkőzésen 2-1-re legyőzte a Tolna-Mözst. A két győzelemig tartó párharc utolsó felvonásán Nagy Anett góljával már a 3. percben előnybe került az Astra, amit Dikanová Dominika duplázott meg az első félidő közepén. A Tolna-Mözs egészen a találkozó hajrájáig nem talált a kapuba, Varga Adél gólja csupán a szépítéshez volt elég. Az Astra 2-1-es összesítéssel megnyerte az elődöntőt, a fináléban a Szekszárd FC-t legyőző Hajdúböszörménnyel találkozik. Női Futsal NB I. Elődöntő 3. mérkőzés 05. 11. (Szigetszentmiklós) Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC – Tolna-Mözs 2-1 (2-0) Vezette: Surin - Molnár Cs - Páldi Astra: Záhonyi – Nagy A, Sipos, Dikanová, Szabó B Csere: Rozmis, Krascsenics P, Kis P, Gál, Vidovenyecz, Véninger, Gelb Edző: Dombó János Tolna Mözs: Deczki – Garay-Simon, Szalkai, Varga A, Urbán Bajcsy, Körmöczi Edző: Nagy Roland Gólszerzők: Nagy Anett 3. p., Dikanová Dominika 10. p. ill. Varga Adél 36. p.