Kilenc gólt lőttek a kincses városban
2018.09.17 | 11:29
Sima győzelmet aratott a teremlabdarúgó 1. Liga második fordulójában a Futsal Klub Székelyudvarhely, vasárnap délután a Kolozsvári Clujana otthonában hat góllal nyert.
Nagyon jól kezdett az FK, Csoma révén már az első percben betalált, a hatodik percig pedig Miklós és Szőcs is feliratkozott a gólszerzők közé. A félidő közepén szépített a házigazda, majd a hajrában egyre csökkentette hátrányát, így a szünetig eltűnt a kényelmes előny. A második játékrészben kijött a két csapat közti különbség, potyogtak a gólok, az FK pedig fokozatosan elhúzott az eredményjelzőn, Kedei duplázott, Hadnagy és Gálfi is betalált.
A hazaiak Jakab öngóljával közelebb férkőztek, amire Szécsi rögtön válaszolt. Ekkor már főleg a fiatal és kevés játéklehetőséghez jutott futsalosok voltak a pályán a vendégeknél. A végeredményt Gálfi nagyszerű találattal állította be, az udvarhelyi csapat 9–3-ra nyert.
Szünet következik a bajnokságban, szeptember 30-án a Bucovina Vicov együttesét fogadja az FK. Teremlabdarúgó 1. Liga, 2. forduló: Kolozsvári Clujana–FK Székelyudvarhely 3–9 (2–3) FK: Grigoraș – Miklós, Mánya, Szécsi, Csoma. Csere: Hegyi – Hadnagy, Csala, Kedei, Szőcs, Gálfi, Bálint. Edző:Jakab Zoltán
Gólszerzők: Csoma (1.), Miklós (3.), Szőcs (5.), Kedei (25., 27.), Hadnagy (29.), Gálfi (31., 39.), Szécsi (35.) További mérkőzések: Bucovina Vicov–Dévai Autobergamo 4–15 (2–8) Jászvásári Futsal Poli–Galaci United – hétfő, 16 óra Temesvári Informatica–Dunărea Călărași – hétfő, 18 óra Csíkszeredai Imperial Wet–Gloria Buzău – kedd, 19 óra
679c2790-dcb9-411a-883e-9ee20de4784f
Forrás: székelyhon.ro

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45