Itt a hétvégi ELTE-BEAC torna sorsolása
2018.08.24 | 13:27
Itt a hétvégi ELTE-BEAC torna sorsolása Megkaptuk az ELTE-BEAC Futsal Kupa augusztus 26-i vasárnapi napjának sorsolását. A meccseken a hivatalos futsal játékszabályok mérvadóak az alábbi kivételekkel: - játékidő 1x 25 perc, futóórával - a negyedik (és minden további) halmozott szabálytalanság után kisbüntető következik, a negyedik szabálytalanságot a játékvezetők jelzik majd - a mérkőzéseken egy időkérés megengedett csapatonként - a mérkőzések előtt melegítésre a pálya mellett van lehetőség, labdás bemelegítésre 2-3 perc van a meccsek előtt - a csoportokban pontazonosság esetén rangsorol : 1) egymás elleni eredmény 2) gólarány 3) több lőtt gól 4) kevesebb kapott gól 5) sorsolás - a filc borítású teniszpályán melegíteni szigorúan tilos! 2 1