Iráni bronzérem Portugália ellen
2016.10.02 | 09:41
Iráni bronzérem Portugália ellen Az úgynevezett csalódott csapatok összecsapására kevés néző volt kíváncsi Caliban. Ez bizonyos mértékben érthető is, de ahogy telt az idő azért látszott, hogy mindkét csapat szeretné hazavinni az eddigi legértékesebb trófeát, ha már a döntőbe nem is sikerült bejutniuk.  Az első félidő felejthető játékot hozott, takarékon működött mindkét csapat. A második elején viszont felgyorsultak az események, és a portugálok kétgólos vezetésre tettek szert, igaz az iráni csapat kapitális hibáiból. Ekkor megélénkült a meccs, innentől fogva az iráni csapat dominált. Kettős kiállítás után a 3-3 elleni játékban gólt is szereztek, majd a hatodik portugál fault után büntetőrúgásból ki is egyenlítettek. A kétszer 20 perc után azonnal büntetőrúgások következtek amelyben az irániak bizonyultak pontosabbnak. Habár büntetők döntöttek a bronzérem sorsáról, de a mérkőzés egésze alapján kijelenthetjük, hogy jobban megérdemelték az irániak, mint a portugálok, hiszen érezhetően többet tettek érte. Sajnos nélkülöznünk kellett Ricardinho extra játékát, mert ezen az estén magához képest formán kívül játszott, és ez bizony kevés volt a bronzéremhez.

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00