Gólzáporos kupameccset játszott az FK
2019.02.14 | 10:04
Gólzáporos kupameccset játszott az FK Könnyedén vette a teremlabdarúgó Román Kupa nyolcaddöntőjét a Futsal Klub Székelyudvarhely, vasárnap délután a Bukovina Vicov vendégeként hatgólos győzelmet aratott. Harmadszorra találkozott a két együttes ebben az idényben, mindegyik találkozó sima FK-sikerrel ért véget • Fotó: Barabás Ákos Kapufával kezdtek a hazaiak, találattal az FK: Hadnagy kezdte meg a gólgyártást a 2. percben. A Vicov nem sokkal később egyenlített, majd újabb udvarhelyi gólokat láthatott a közel kétszáz bukovinai néző. Negyedóra játék után Grigoraș tört ki a kapuból egy előrevágott labdára, a pálya közepén elveszítette a játékszert, amit rögtön az üresen hagyott kapuba emeltek a hazaiak. Rögtön jött az udvarhelyi válasz, a csereként beállt Gálfi lőtt kilenc méterről a kapuba, beállítva a félidei eredményt is (2–6). o_fk--bucovina-vicov-ba-16 A második félidőben is az FK akarata érvényesült a pályán, az első gólt viszont a hazaiak lőtték. Innen nem volt megállás, Mánya bombázott egy szabadrúgást a felső sarokba, majd Jakab Tamás közeli találatával már öt volt az FK előnye. A folytatásban Szécsi is feliratkozott a gólszerzők közé. A hajrában is potyogtak a gólok, Jakab Zoltán edző együttese végül hat góllal, 12–6-ra nyerte meg a kupameccset és bejutott a legjobb nyolc közé.

Teremlabdarúgó Román Kupa, nyolcaddöntő Bukovina Vicov–FK Székelyudvarhely 6–12 (2–6) FK Székelyudvarhely: Grigoraș – Mánya, Hadnagy, Miklós, Szécsi. Csere: Kedei, Szőcs, Csoma, Csala, Gálfi, Tifán. Edző: Jakab Zoltán Az FK gólszerzői: Hadnagy (2., 11., 12., 37.), Kedei (9., 36.), Mánya (10., 29.), Gálfi (15.), Jakab (30.), Szécsi (34.), Tifán (37.). forrás: székelyhon.ro

2024.04.20 | 06:28
2024.04.16 | 11:08

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00