Fontos bőnyi siker
2018.02.11 | 11:10
Fontos bőnyi siker A vendégek szereztek vezetést, de a szünetig fordítani tudott a bőnyi gárda, így előnnyel mehetett pihenni. A fordulást követően viszont hamar egyenlített a Debrecen, de a hazai alakulat magához ragadta az irányítást, s 5-2-re elhúzott. A hajrában felváltva estek a gólok, de a sereghajtó Bőny győzelme nem forgott veszélyben, bár 5-4-nél azért volt némi izgalom a hazai oldalon. Ezt azonban egy percen belül elért három góllal eloszlatták Lódi Tamás tanítványai.

Bőny-Szavill Consulting-Debreceni Egyetem 8-5 (2-1) Győr, Magvassy-csarnok, NB I-es férfimérkőzés, 100 néző. Vezette: Tamási, Apkó. Bőny: Matkovics – Rajzinger, Zobák, Harnisch, Peczár. Csere: Pintér, Szabó R., Nyíregyházky, Lódi, Mógor, Pinczés, Bogyó, Bieder T. Játékos-edző: Lódi Tamás. DEAC: Faragó – Kasuba, Esztergomi, Buka, Varga D. Csere: Dukát, Bun, Szentes, Tóth A., Kántor, Sándor, Szabó P., Györfi. Edző: Elek Gergő. Gólszerző: Bogyó (8., 25.), Peczár (19., 37.), Rajzinger (24.), Harnisch (26.), Lódi (37., 37.), ill. Varga D. (2., 22., 35.), Szentes (34., 40.). loditamasLódi Tamás: - Magunk miatt is nagyon kellett már ez a győzelem, mely azért azt gondolom – bár kissé félve mondom ki -, hogy megérdemelt. Ugyanakkor megint megmutatkozott, hogy a félidők elejét hajlamosak vagyunk átaludni, de utána már helyenként jól futballoztunk. 14441164_1247978851903424_9197076038859648658_nElek Gergő: - A legújabb problémánk az akarat hiánya. Néhány pillanatban azt gondoltam a mérkőzésen, hogy egyes játékosoknak mindegy, hogy nyerünk-e vagy veszítünk. Amikor visszajöttünk a meccsbe 5-4-nél, akkor pedig a rutin hiányzott, ekkor már akartunk, talán túlzottan is. A Bőny ekkor ezt már olyan játékosokkal, mint Lódi, Harnisch, Matkovics lesimázta. Így belegondolva hármójuknak több válogatott meccse van, mint nekünk a komplett keretnek NB1-es meccse... Többek között ezért is fájó, hogy ha felszántjuk a pályát, akkor nem ez lett volna a vége...  - Munkatársunktól -