Dunaújvárosi tizes a Csömörnek
2018.08.24 | 10:46
Dunaújvárosi tizes a Csömörnek Nem fukarkodott a gólokkal a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata a Csömör elleni felkészülési találkozón.
A szintén élvonalbeli Csömör ellen folytatta edzőmérkőzései sorozatát szerdán este hét órától a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata. Fehér Zsolt tanítványai hazai pályán, a Dunaújvárosi Sportcsarnokban fogadták vetélytársukat, természetesen a jó eredmény és a játék további csiszolásának reményében. A kezdésre nem is lehetett panasza a sportcsarnok lelátóján helyet foglalóknak, ugyanis a kezdeti mezőnyfölény igen hamar góllá érett: Pál Patrik már a 4. percben kilőtte a jobb alsót, megszerezve ezzel a vezetést a Dunaferrnek (1-0). A vendégek szoros meccsbe vetett reményei a játékrész derekáig éltek csak, mert előbb Klacsák, majd nem sokkal később Fridrich szerzett szemfüles találatot, s a játék képét látva innentől már csak az elehetett kérdéses, hogy milyen arányban nyeri a meccset a Dunaferr (3-0). Sorra vezette formásabbnál is formásabb támadásait, s bár a csömöriek egészen a félidő végéig tartani tudták magukat, a hajrában Németh is betalált, így a szünetre 4-0-s hazai előnnyel vonultak a felek. Hosszú Ádám (20) két gólig jutott! A térfélcserét követően hiába kezdett ismét erősebben Fehér Zsolt gárdája, az első gólt a vendégek érték el, ám sokáig nem örülhettek ennek, mert Németh egy óriási bombagóllal visszaállította a két csapat közti korábbi különbséget (5-1). A folytatásban egyre nagyobb fölénybe kerültek a hazaiak, míg a vendégek elsősorban kontráikban bízhattak, ám a csereként beállt Rigó, valamint az őt váltó Reveland is lehúzta a rolót. A túloldalon már nem volt ekkora szerencséje kollégájuknak, mert az Újváros utolsó hét-nyolc percben egymás után szerezte góljait, így Hosszú duplája, valamint Csányi és Fekete és Pál találataival alakult ki a 10-1-es hazai sikert jelentő végeredmény. Dunaferr DUE Dutrade FC – Csömör 10-1 (4-0) Gólszerzők: Németh 2, Hosszú 2, Pál 2, Klacsák, Fridrich, Csányi, Fekete, ill Józsa  - dunaujvaros.com -

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00