Veszprém: Reveland - Németh P., Tatai, Boromisza G., Gulyás.
Cserék: Bényi, Boromisza D., Tar, Vas, Finta.
Vezetõedzõ: Madarász János

Gyõr: Balázs - Harnisch, Lódi, Dróth, Palomeque.
Cserék: Solano, Püspök, Bognár, Gorjánácz, Dürgõ, Hegyesi, Temesi, Matkovics.
Vezetõedzõ: Jordi Illa Solé.

Gólszerzõk: Tatai (26.), Boromisza G. (27.), illetve Lódi (15.), Dróth (25., 33.).

Piros lap: Palomeque (32.).

Szinte telt ház, 1100 nézõ és kiváló hangulat fogadta az elsõ osztályú bajnokság elsõ két helyezettjét. A sokszoros bajnok Rába ETO kezdte jobban az összecsapást, igaz, távoli lövéseiken kívül nem tudtuk komoly helyzetet kialakítani. A 9. percben aztán a mieink is megvillantották tudásukat: elõbb Vas, majd Bormisza Gábor szerezhette volna meg a vezetést.
Hatalmas küzdelem és jó iram jellemezte a találkozót, amelyen a bakonyiak nagyon fegyelmezetten futsaloztak. A 15. percben aztán hiba csúszott a hazaiak védekezésbe, Palomeque passza után így Lódi közvetlen közelrõl bevette Reveland kapuját (0-1). A gyõriek a folytatásban is többet birtokolták a labdát, s többször is tudtak veszélyeztetni. A túloldalon pedig Boromisza Dániel elõtt adódott egyenlítési lehetõség, de egyik háló sem rezdült már meg a szünetig.
Öt perc telt el a második felvonásból, amikor Tar közeli lövését hatalmas bravúrral védte Balázs. A futball egyik törvényszerûsége pedig azonnal bizonyítást nyert, hiszen a másik kapu elõtt Dróth rögtön betalált (0-2). Igaz, mindez nem szegte a Veszprém kedvét, sõt, kifejezetten felpaprikázta. Gulyás passzából ugyanis Tatai a hálóba gurított, egy perccel késõbb pedig Tatai, Vas és Boromisza Gábor tetszetõs összjátéka végén utóbbi egyenlített egy szemvillanás alatt (2-2).
A publikum hatalmas elánnal buzdította az övéit, s további bizakodásra adott okot, hogy a vendégek már öt szabálytalanságnál jártak. A vezetést is megszerezhette volna az 1. FCV, de Balázs többször is nagyot védett. Nyolc minutummal a lefújás elõtt hatalmas lehetõséghez jutottak Fintáék, a reklamáló Palomeque ugyanis piros lapot kapott. Négy a három ellen támadhatott tehát a Veszprém, de egy szabadrúgásból Dróth tudott betalálni (2-3). Az utolsó öt percben vészkapussal rohamozott a házigazda, amely minden erejét mozgósította a pontszerzésért. Sajnos hiába, az ETO rutinosan kivédekezte a meccs finisét. A bakonyiak a vereség ellenére is vastaps mellett vonulhattak le a pályáról.

Madarász János: - Nagyon vegyesek az érzéseim. Remek ellenféllel találkoztunk, amely az elsõ félidõben ránk is erõltette az akaratát. A második játékrészben rendezni tudtuk a sorainkat, s vissza is jöttünk a mérkõzésbe. Az emberelõnyös helyzetünknél megmutatkozott, hogy az ellenfél régóta profi szinten ûzi ezt a sportágat, mi pedig amatõr módon oldottuk meg a kínálkozó lehetõséget. Nagyon sajnálom a fiúkat, hiszen szenzációsan játszottak, rengeteget dolgoztak, s mindent kiadtak magukból. Csak szuperlatívuszokban lehet beszélni arról a teljesítményrõl, amit a profi ETO ellen nyújtottak. Gratulálok a gyõztesnek. Köszönöm a közönségnek a csodálatos buzdítást, nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk nekik örömet szerezni.

Jordi Illa Solé: - Gratulálok mindkét csapatnak. Hihetetlen mérkõzést játszottunk, amelyben a futsal minden szépsége - jó iram, pörgõs akciók, szép gólok - megmutatkozott. Mindkét csapat megnyerhette volna a találkozót. Úgy vélem, jól játszottunk, egyes játékvezetõ döntésekkel nem értek egyet, de a legfontosabb a három pont. Csodálatos érzés volt telt ház elõtt játszani.