A Tolna megállította a Piliscsabát!
2015.11.26 | 11:04
A Tolna megállította a Piliscsabát!   DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL - VÁROSGAZDA UP. AKADÉMIA 7-1 (3-1) Üde színfoltként előmeccset játszottak a két klub 10 éves futsalcsapatai, majd bekísérték a nagyokat a mérkőzésre, a középkezdéshez.A Kinizsi hozta a papírformát, de a mérkőzésnek különböző időszakai voltak. Már az első percben három gólhelyzete volt a hazaiaknak, amelyből a harmadikat értékesítette Gorjanácz Márió. Nem állt le a Kinizsi, nyílt, támadó futsalt játszott, amelyben megvoltak a Városgazda lehetőségei is. A második félidő a vendégeké volt, letámadtak, és ezzel zavarba hozták a hazaiakat. A mérkőzés az utolsó 6 percben dőlt el, amikor a vendégek 5-4 elleni játékának hibáit könyörtelenül büntette a Kinizsi. BRAND MISSION TOLNA-MÖZS - PAFC-MITRE 6-6 (2-2) Hiába választotta el a tabellán a két csapatot 8 helyezés, a találkozón ez abszolút nem látszott. A hazaiak egyenrangú ellenfelei voltak a dobogós PAFC-nak. Felváltva estek a gólok, és nehéz volt megjósolni, ki örülhet a végén. A Tolna a második félidő közepén vészkapus játékra váltott, ami elég jól működött. Az igazi izgalmak a legvégére maradtak. Bő egy perccel a vége előtt a Tolna megszerezte a vezetést, és ekkor talán azt gondolták, hogy zsebükben a három pont, de a Piliscsaba máshogy gondolta, és fél perccel a vége előtt egalizált, és legalább az egyik pontot megmentette egy változatos összecsapáson.   ROMHÁNY SE - GARVITTAX 6-4 (4-2) Mind a két csapat régen érezhette a győzelem ízét, így mind a két oldalra ráfért a siker, de ez most csak a Romhánynak adatott meg. A vendéglátók végig vezettek, így a Garvittaxnak rohanni kellett az eredmény után, de csak szépítésre futotta, egyenlítetni egyszer sem sikerült, így vereség lett a vége. VÁC FUTSAL SE - INTER CDF SE 7-2 (3-1) A Vác számított a favoritnak és ennek megfelelően zajlott a találkozó. Az Inter küzdött lelkesen, de csak megnehezíteni tudta ellenfele dolgát, de azt is csak az első félidőben. A vendéglátók magabiztosan nyertek, és továbbra is versenyben vannak a dobogóért.   PTE PEAC FUTSAL - MMSZ SE 5-2 (2-1) A listavezető igencsak megszenvedett a Málta ellen. A hazaiak bunkerjátékkal és kontrákkal apelláltak, míg a vendégek futsalozni próbáltak. A pécsiek taktikája működött jobban, hiába játszott jobban a Málta. Tóth Keve fiai hiába dolgoztak ki több helyzetet, a vendéglátók kontráiból minimális előnyre tettek szert. A hajrában kockáztattak a vendégek, de a vészkapus játékból rosszul jöttek ki, és így végül három gólos lett a Pécs győzelme. Hiába szolgált rá a Málta legalább az egyik pontra, üres kézzel kellett távozniuk. A pécsiek duplán örülhettek, hiszen a PAFC botlott Tolnán, így tovább nőtt az előnyük.   1988 DÉLI FC - UTE 14-2 (4-1) Az első félidőben a vendégek még tartották magukat, de a második játékrészre kiütközött a két csapat közötti hatalmas különbség, és a Déli fiataljai kiütötték a lila-fehéreket, akik utolsó helyen kullognak továbbra is pont nlkül.   ÚJPEST FC-220 VOLT - PTE ÁOK-PETŐFI SE 3-3 (3-1) Hiába vezettek a hazaiak szünetben két góllal, mégis örülniük kellett még az egy pontnak is. A vendég pécsiek egalizáltak a fordulást követően és a hajrában az emberelőnyből a győzelmet is megszerezhették volna, de nem tudtak élni vele.  TABETTA itt