A jobbik csapat nyert Nyírbátorban
2018.09.18 | 14:48
A jobbik csapat nyert Nyírbátorban Küzdelmes mérkőzésen aratott háromgólos, 4-1-es sikert a Nyírgyulaj elleni bajnoki mérkőzésen a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata. Nyírgyulaj KSE – Dunaferr DUE Dutrade FC 1-4 (0-2) Nyírbátor, Vezette: Szabó F-Takács I-Szűcs L. Nyírgyulaj KSE: Pallai - Klushyn, Sánta, Siska, Vass. Csere: Opre, Dobó, Szabó, Nagy, Kántor, Gömze, Orosz, Pazonyi. Vezetőedző: Lovas Norbert. Dunaferr DUE Dutrade FC: Cseresnyés – Németh, Pál, Fekete, Hosszú. Csere: Rigó, Klacsák, Fridrich, Szeghy, Sáhó. Vezetőedző: Fehér Zsolt. Gólszerzők: Siska illetve: Fekete 2, Hosszú, Németh

0471Lovas Norbert: - Sajnos amit elterveztünk mérkőzés előtt azt nem sikerült a pályán végrehajtani. Buta egyéni hibás gólokat kaptunk. A Dunaújváros jobb csapat mint mi és ezt be is bizonyította. A hibákat kijavítjuk és dolgozunk tovább.

0000000897Fehér Zsolt: - Mindenek előtt a játékosaimnak szeretnek gratulálni a mai győzelemhez és ahhoz, hogy a második félidőben 1 gólt kaptak úgy hogy a Gyulaj 20 percig 5-4-ben játszott ellenünk! Ehhez kellet Cseresznyés Alex is, aki ma bomba formában védett! Egész mérkőzésen koncentráltan játszottunk, mondom ezt annak ellenére, hogy elől több ordító nagy lehetőséget kihasználatlanul hagytunk, ám megérdemelten hoztuk el a 3 pontot Nyírbátorból! Sok sikert kívánok a Nyírgyulajnak a folytatáshoz!