Futsal Hungary
Hírek
2010.09.05. Archívum Olvasási idő: 3 perc
Eddig papírforma Tolnán

Eddig papírforma Tolnán

Eddig papírforma Tolnán

Vesta és Univerzum dominancia az elsõ napon

A Sporek-Thelena Kupa elsõ napja után a kialakultak az elõdöntõ és az alsó-ház párosításai.

Az „A” csoport küzdelmei a tolnai városi sportcsarnokban folytak, ahol a Tolna-Mözs, az Univerzum, az ELTE és a szerbiai Pancevo találkoztak egymással.

A „B” csapat küzdelmei a szomszédos Bezerédj Szabadidõközpontban zajlottak, ahol a Vesta Persecutor K és 3S, a Galaxis NFE, a Miskolci Vénusz és a Tolna-Mözs II. csapatok párharcai voltak látthatók.

Mind a két színhelyen a papírforma jött be, ami abban volt észrevehetõ, hogy a tavalyi NB I-es rájátszásban résztvevõ csapatok jutottak a torna „felsõ-házába”. Így a holnapi elõdöntõ párosítások a következõ képpen alakultak: Tolna-Mözs – Vesta Persecutor K és 3S, Univerzum – Miskolci Vénusz.

A többi csapat az „alsó-házban” fog szerepelni, így ott Galaxis – Pancevo és Tolna-Mözs II. – ELTE mérkõzések lesznek.

A nap befejezéseként a csapatok egy közös vacsorán vettek részt a Hotel Thelena-ban, ahol a csapatok kedvük szerint keveredhettek, beszélgethettek egymással.

A második nap nyolc órakkor kezdõdik az alsó-ág, majd a felsõ-ág mérkõzéseivel.

A szervezõk sok-sok szeretettel várnak minden kedves érdeklõdõt a Tolna Városi Sportcsarnokban, ahol a hazai Tolna-Mözs csapatának még esélye van akár a kupa megnyerésére is.

Eredmények:

Tolna-Mözs – ELTE  6-2 Galaxis – Miskolci Vénusz 3-5
Univerzum-Aramis – Pancevo 13-3      Vesta  – Tolna-Mözs II. 10-0
Tolna-Mözs – Univerzum-Aramis 1-3 Galaxis – Vesta 2-5
ELTE – Pancevo 7-0 Miskolci Vénusz – Tolna-Mözs II. 4-1
Tolna-Mözs – Pancevo 13-0 Galaxis – Tolna-Mözs II. 7-2
ELTE – Univerzum-Aramis 0-5  Miskolci Vénusz – Vesta 0-5