Futsal Hungary
Hírek
2018.05.01. Férfi bajnokságok Olvasási idő: 4 perc
Aramis gála Budaörsön !

Aramis gála Budaörsön !

A nézők az ilyen, gólokban gazdag, hullámzó játék miatt imádják ezt a sportágat. Budaörsön valódi futsal mérkőzést láthattak a sportág szerelmesei. A mérkőzés hőse a fiatal Büki Baltazár, aki egymaga 4 góllal terhelte meg a Haladás kapuját.

Aramis SE – Swietelsky Haladás VSE 10-6 (4-2)
Budaörs, Városi Sportcsarnok
Vezette. Takács István, Szabó Ferenc, Forgács Krisztián

Aramis: Soós – Sivák, Sámson, Póta, Boznánszky
Csere: Dohány, Kulcsár, Büki, Roni, Frankovszky, Bencze, Cseri, Frank, Bognár
Edző: Frank Tamás

Haladás: Matyi – Hajmási, Öreglaki, Sipos, Vidák
Csere: Sásdi, Bencsik, Horváth P, Németh P, Márkus, De Santos, Dróth
Edző: Turzó József

Góllövők: Büki 4, Bognár 3, Roni 2, Bencze , illetve Dróth 2, Öreglaki 2, Horváth P, Bencsik

                                                                   

A szép számban kilátogató futsal rajongók gólokban, néha indulatokban is gazdag mérkőzést láthattak a Városi Sportcsarnokban Budaörsön. Az Aramis fiatal csikócsapata régen látott jó játékkal rukkolt ki. Nem ijedtek meg a feladattól, és végig kézben tartották a mérkőzést, nem engedve ki a vezetést egy percre sem. A Haladás csak futott az eredmény után, és a 35. perc körül úgy nézett ki, hogy utolérhetik a hazaiakat, de nem tudtak egy gólra zárkózni, mert a kontrák ültek az Aramis részéről.
183cf51f-1911-4912-9a91-cad2a0255933
Az Aramis ezzel a győzelemmel elfelejtheti az utolsó helyet, sőt támadhatja a Bőnyben vereséget szenvedő Veszprémet.

A Haladásnak viszont más gondokkal kell szembenéznie. Amíg ilyen lyukas a védekezése (az utolsó két meccsen 17 gólt kaptak) addig nem lehetnek komoly céljaik. A bajnoki rájátszás esélye már csak papíron létezik számukra, de úgy gondoljuk, hogy a lelkes szurkolótáboruk jobb játékot érdemelne a hátralévő fordulókban.

 

frank_tamas_1Frank Tamás: A Hali győri vereségnél megtört egy kicsit, hiszen távolabbra kerültek álmaiktól, nekünk pedig nagy szükségünk volt a győzelemre, mert biztosak voltunk benne, hogy a Bőny fog még pontokat szerezni. Ennek megfelelően két olyan csapat lépett pályára, akik mindenképpen győzelemre játszottak, és ez egy olyan mérkőzést hozott, amit talán a szurkolók élveztek a legjobban. Véleményem szerint, ha nem is négy góllal, de jobbak voltunk, és megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot! Célunk továbbra is a biztos bennmaradás, ami felé ma is tettünk egy kis lépést!

Turzó-haladás
Turzó József:
Sajnos a kapott tíz gól mutatja, hogy mint csapat csődöt mondtunk. Sok-sok egyéni hiba, ami miatt az Aramis könnyű gólokat szerzett és megérdemelten nyert. Gratulálok Nekik!