MÉRKŐZÉSEK
NB I
NB II NYUGAT
NB II KÖZÉP-KELET
NB II KÖZÉP-NYUGAT
NB II KELET
NŐI NB I
NŐI NB II KELET
NŐI NB II NYUGAT
FÉRFI MK
NŐI MK
SWIETELSKY HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2016.10.03
18:15 
RÁBA ETO
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
2016.10.03
18:30 
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
MVFC-BERETTYÓÚJFALU
2016.10.03
18:30 
ARAMIS SE
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2016.10.03
18:40 
GÖCSEJ SPORT KLUB
NYÍRGYULAJ KSE
2016.10.03
19:00 
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
3
RÁBA ETO
9
2016.09.29
19:00 
5 STARS SE
TIHANYI FC
2016.09.30
21:00 
TFSE
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
2016.10.03
20:00 
BARÁTI FUTSAL CLUB
AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU
2016.10.03
20:15 
SZIGETSZENTMIKLÓS-BE4PRO
VÁROSGAZDA UP AKADÉMIA
2016.10.03
20:30 
PIZZA KING CSEP-GÓL FC
BME FC
2016.10.03
20:40 
RFC CSÖMÖR
CANNABIS ENERGY NAGYKÁTA
2016.09.30
18:15 
DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL
UFC GYÖMRŐ
2016.09.30
20:00 
KASTÉLYDOMBI SE
VÁC FUTSAL SE
2016.09.30
20:00 
RÁKOSPALOTAI REACTOR SE
ÚJPEST FC-220 VOLT
2016.09.30
21:00 
UTE
SZTE EHÖK SE
2016.10.03
21:15 
TOLNA-MÖZS
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
2016.09.30
20:00 
GARVITTAX
KELEN SC
2016.09.30
20:15 
AIRNERGY FC
ROMHÁNY SE
2016.10.03
19:30 
ELTE-BEAC
TOLNA VFC
2016.10.03
20:00 
INTER CDF
REAC SPORTISKOLA SE
2016.10.03
20:30 
MAGYAR MÁLTAI SE
PAFC-MITRE
2016.10.03
20:50 
MAG-LOG TEAM CFT GÖDÖLLŐ
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2016.09.30
19:00 
KAZINCBARCIKAI ÖRDÖGÖK SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2016.10.03
19:00 
DSC-SI
MVFC BERETTYÓÚJFALU II.
2016.10.03
19:00 
CSENGER FUTSAL
MEAFC
2016.10.03
19:00 
KINCSEM LOVASPARK SE
SZIE
2016.10.03
19:30 
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZEKSZÁRDI FOOTBALL CLUB
2016.10.01
18:00 
GÖCSEJ SK SPORT 36
AIRNERGY FC
2016.10.01
19:30 
BrandMission TOLNA-MÖZS
ÁRKÁD ETO
2016.10.02
17:00 
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE II.
REKLÁM-PRESS SKORPIÓ
2016.10.01
11:00 
MVFC NŐI IIBERETTYÓÚJFALU
GERJENI SPORT KLUB
2016.10.02
18:00 
GYULAI AMAZONOK
SZENT MIHÁLY
2016.10.02
18:00 
KRSE
PTE-ÁOK PETŐFI SE
2016.09.30
19:00 
PAFC-MITRE
TFSE
2016.10.01
14:00 
KALAFA FUTSAL
ELTE-BEAC
2016.10.01
19:00 
RÁBA ETO
9
DUNAFERR DF RENALPIN FC
2
2016.02.21
16:15 
KRSE
3
NYÍRSÉG NSC
2
2016.09.10
10:00 
BÉKÉSCSABAI WANTED SC
2
REKLÁM-PRESS SKORPIÓ
3
2016.09.10
10:00 
PTE-ÁOK PETŐFI SE
2
KALAFA FUTSAL
4
2016.09.10
11:00 
MVFC NŐI IIBERETTYÓÚJFALU
1
TFSE
2
2016.09.11
13:00 
SZENT MIHÁLY
5
GERJENI SPORT KLUB
0
2016.09.11
17:00 
GYULAI AMAZONOK
6
ELTE-BEAC
3
2016.09.25
16:00 
RFC CSÖMÖR
PAFC-MITRE
2016.10.22
18:00 

2016.09.29.

Dunaferr - Rába ETO csúcsrangadó élőben, ma 1...

2016.09.29.

Argentína esélyt sem adott Ricardinhóéknak...

2016.09.28.

Győzelemmel rajtolt a Csenger!

2016.09.28.

Nehezen nyert a HTE II, könnyedén a Csömör...

2016.09.28.

Egy Audi sodorta el a DEAC női futsal kapusát...

Oroszország - Irán 4-3, Futsal VB
Oroszország - Irán 4-3, Futsal VB
ASTRA-KKFHÁZI BULLS FC - SZEKSZÁRDI FOOTBALL CLUB 2 – 3
Csehország - Magyarország U21 4-5
DVTK-Vénusz - HTE 3-4
Magyar-szlovák felnőtt és U21
Magyar-szlovák felnőtt és U21
Magyarország - Lengyelország 3-1
Haladás VSE - FTC Futsal 2-2
Hajdúböszörményi TE - Astra HFC 2-2
Férfi Futsal NB I
1. RÁBA ETO 9
2. MVFC-BERETTYÓÚJFALU 6
3. FUTSAL CLUB VESZPRÉM 4
4. DUNAFERR DUE RENALPIN FC 4
5. NYÍRGYULAJ KSE 3
6. ARAMIS SE 3
7. SWIETELSKY HALADÁS VSE 1
8. FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 1
9. GÖCSEJ SPORT KLUB 0
10. BŐNY-SZAVILL CONSULTING 0
Élő közvetítés
SZLOVÁKIA
-
MAGYARORSZÁG
2016.09.24. 15:00
VÁLOGATOTT Mérkőzések
4 5
Csehország -
Magyarország
2016-09-25 10:00
Homonna
4 3
Magyarország -
Csehország
2016-09-25 14:00
Humenne
3 2
Szlovákia -
Magyarország
2016-09-24 19:30
Humenne
2 3
Szlovákia -
Magyarország
2016-09-24 15.00
Homonna
1 3
Lengyelország -
Magyarország
2016-09-23 17:00
Humenne
2 0
Lengyelország -
Magyarország
2016-09-23 13:00
Homonna
4 1
Olaszország -
Magyarország
2016-08-25 21:00
Cavalese
3 1
Olaszország -
Magyarország
2016-08-24 21:00
Cavalese
6 0
Olaszország -
Magyarország
2016-04-13 20:30
Prato
0 3
Magyarország -
Olaszország
2016-03-22 18:00
Miskolc
Blog, Többiek
Vigyázz…, kész…
Blog, Dróth Zoltán
Folytatjuk a Dróth család blogját
Blog, Többiek
Bajnok lesz-e az Inter?
További híreink