MÉRKŐZÉSEK
NB I
NB II NYUGAT
NB II KÖZÉP
NB II KELET
NŐI NB I
NŐI NB II
FÉRFI MK
NŐI MK
SWIETELSKY- HALADÁS VSE
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2015.03.30
18:15 
RÁBA ETO
DUNAFERR DF RENALPIN FC
2015.03.30
18:15 
ARAMIS SE
MVFC-BERETTYÓÚJFALU
2015.03.30
18:30 
1988 DÉLI FC
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2015.03.27
20:30 
TÖRÖKBÁLINTI FSE
BME FC
2015.03.27
19:30 
CSŐ-MONTAGE BFC-ÚJBUDA
FEHÉRVÁR-FUTSAL
2015.03.27
21:00 
KORMÁNYŐR SE
ELTE-BEAC
2015.03.27
21:00 
BARÁTI FUTSAL CLUB
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
2015.03.30
20:00 
SFC SE
GÖCSEJ SPORT KLUB
2015.03.30
20:00 
TFSE
DREAM TEAM FUTSAL
2015.03.30
20:30 
ASTERIX SC
AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU
2015.03.30
21:45 
BRAND MISSION TOLNA-MÖZS
HÓDMEZŐVÁSÁRHELY FC
2015.03.27
20:30 
SZTE EHÖK SE
UTE
2015.03.30
19:00 
AIRNERGY FC
GARVITTAX
2015.03.30
19:30 
MTK BUDAPEST
KSK-LIMES SE
2015.03.30
20:00 
ÚJPEST FC-220 VOLT
DUNATOURS VÁC FSE
2015.03.30
20:20 
PAFC-MITRE
1988 DÉLI FC
2015.03.30
20:30 
GÖDI SE FUTSAL
RÁBA ETO II-DUNAKESZI KIN
2015.03.30
21:00 
KASTÉLYDOMBI SE
MMSZ SE
2015.03.27
19:30 
ROMHÁNY SE
PESTSZENTLŐRINCI SFA
2015.03.27
21:00 
NYÍRGYULAJ KSE
KINCSEM LOVASPARK SE
2015.03.30
18:00 
BÁBOLNA-NATURALMEAT
CSENGER
2015.03.30
19:00 
MVFC BERETTYÓÚJFALU II.
REAC SISE FUTSAL
2015.03.30
19:30 
DEAC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2015.03.30
19:30 
RTK-VASLÓ
MAG-LOG TEAM CFT
2015.03.30
20:15 
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
ÁRKÁD ETO
2015.03.28
13:00 
ASTRA HFC
UNIVERZUM
2015.03.28
16:00 
BME FC
DVTK-VÉNUSZ
2015.03.29
19:30 
REKLÁM PRESS-SKORPIÓ
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE II.
2015.03.27
18:30 
DEAC
ZTE-GÖCSEJ SK
2015.03.28
18:00 
SZEKSZÁRDI UFC
OBSITOS SE
2015.03.29
11:00 
BÉKÉSCSABAI WANTED SC
MVFC NŐI BERETTYÓÚJFALU
2015.03.29
14:15 
RÁBA ETO
4
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
1
2015.03.01
16:00 
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
2
ASTRA HFC
5
2015.03.01
13:30 

2015.03.27.

NBII 23. forduló, BEHARANGOZÓ, péntek

2015.03.27.

Női futsal NB2 20. forduló beharangozó

2015.03.27.

Szombathely: edzés és tárgyalás

2015.03.26.

Női NB 2, 19. forduló összefoglaló

2015.03.25.

Eb-selejtezőn együtt vezetett a két FIFA-kere...

2015. március 25.
A vereség ellenére az FK örülhetett Marosvásárhelyen
Nemzetközi hírek
Elvesztette a vásárhelyi csatát az FK, de mégis megőrizte második helyét a tabellán. Szőcs László megsérült.
2015. március 24.
A Műegyetem lett a legjobb Budapesten
Egyéb
Sikeres egyetemi rendezvényt szerveztek a hétvégén
ETO siker a bronzcsatán!
Női bajnokságok
Lépéselőnyben a győriek az egyetemistákkal szemben.
2015. március 23.
UTE Futsal Toborzó
Egyéb
Futsalozni hív az UTE
2015. március 22.
EB selejtező, 3. játéknap
Nemzetközi hírek
Az esélyesek továbbjutottak
2015. március 21.
Megvan a továbbjutás!
Férfi válogatott
Kiütöttük a svájciakat, így elég, ha a spanyolok csak nyernek a macedónok ellen!
Sorsdöntő meccs Svájc ellen!
Férfi válogatott
Csak győzelemmel juthatunk tovább!
Női NBI Rájátszás, 4. forduló, BEHARANGOZÓ
Női bajnokságok
ETO - BME rangadó a harmadik helyért.
Nagyköveti látogatás!
Férfi válogatott
Prominens vendégei voltak a válogatottnak.
2015. március 21.
Férfi bajnokságok
A Nyírgyulaj nyerni tudott a csengeri oroszlánbarlangba!
2015. március 20.
Nemzetközi hírek
Bajban a portugálok!
Női bajnokságok
Szombaton és vasárnap is egy-egy mérkőzés
2015. március 19.
Férfi válogatott
A mérkőzés mellett Dróthot is elveszítettük…
Férfi bajnokságok
A Vác vereségével elbúcsúzhat az első helytől.
Férfi bajnokságok
Újabb győzelmével nagy lépést tett az alapszakasz győzelemért a Göcsej!
Nemzetközi hírek
Különösebb meglepetések nélküli első nap!
2015. március 18.
Férfi válogatott
Két gólos hátrányból sikerült pontot menteni.
Férfi válogatott
Internetet látható a magyar – macedón meccs
Férfi válogatott
Macedónia ellen kezdünk.
2015. március 16.
Férfi válogatott
Szerdán megkezdi szereplését nemzeti csapatunk!
Egyéb
100.000 Ft az első hely!
Magyarország – Svájc 8-2
Magyarország – Svájc 8-2
DVTK Vénusz - ASTRA HFC 2-8
Magyarország–Spanyolország 0-5 (0-1)
MACEDÓNIA – MAGYARORSZÁG 3-3 (2-0)
FTC Futsal Fisher Klíma – Törökbálinti FSE 19-3
FTC Futsal Fisher Klíma – Törökbálinti FSE 19-3
Csenger - Nyírgyulaj KSE 3-8
Macedónia - Magyarország 3-3
Futsal edzőképzés 2015
Ffi futsal NB I Felső-ág
1. RÁBA ETO 10
2. MVFC-BERETTYÓÚJFALU 8
3. ARAMIS SE 7
4. FUTSAL CLUB VESZPRÉM 3
5. SWIETELSKY- HALADÁS VSE 2
6. DUNAFERR DF RENALPIN FC 1
Ffi futsal NB I Alsó-ág
1. PIONEERS VFC 5
2. 1988 DÉLI FC 5
VÁLOGATOTT Mérkőzések
2 8
Svájc -
Magyarország
2015-03-21 16:00
Skopje
0 5
Magyarország -
Spanyolország
2015-03-19 16:30
Skopje
3 3
Macedónia -
Magyarország
2015-03-18 19:00
Skopje
3 3
Románia -
Magyarország
2015-02-26 16:00
Nagybánya
8 4
Magyarország -
Románia
2015-02-25 18:00
Csenger
1 0
Finnország -
Magyarország
2015-02-10 18:30
Salo
0 2
Finnország -
Magyarország
2015-02-09 18:30
Salo
2 2
Magyarország -
Ukrajna
2015-01-29 16.30
Hajdúböszörmény
2 5
Magyarország -
Ukrajna
2015-01-28 17:00
Berettyóújfalu
1 3
Magyarország -
Szlovénia
2015-01-15 15:00
Mór