MÉRKŐZÉSEK
NB I
NB II NYUGAT
NB II KÖZÉP
NB II KELET
NŐI NB I
NŐI NB II KELET
NŐI NB II NYUGAT
FÉRFI MK
NŐI MK
DUNAFERR DF RENALPIN FC
5
SWIETELSKY HALADÁS VSE
1
2016.06.06
18:00 
NYÍRGYULAJ KSE
4
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
4
2016.06.06
19:00 
MVFC-BERETTYÓÚJFALU
1
RÁBA ETO
3
2016.06.06
19:30 
ARAMIS SE
5
GÖCSEJ SK
4
2016.06.13
18:00 
Déli Futsal
1
RUBEOLA FOOTBALL CLUB
6
2016.06.13
21:30 
TFSE
DREAM TEAM FUTSAL
2016.06.30
 
DREAM TEAM FUTSAL
ASTERIX SC
2016.06.30
 
TÖRÖKBÁLINTI FSE
DREAM TEAM FUTSAL
2016.06.30
 
DREAM TEAM FUTSAL
AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU
2016.06.30
 
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
DREAM TEAM FUTSAL
2016.06.30
 
DREAM TEAM FUTSAL
BME FC
2016.06.30
 
DREAM TEAM FUTSAL
CORVINUS-TOTALLSPORT.COM
2016.06.30
 
TFSE
ALBA REGIA FUTSAL
2016.06.30
 
AIRNERGY FC
DREAM TEAM FUTSAL
2016.06.30
 
ALBA REGIA FUTSAL
GYŐRLADAMÉRI SASOK
2016.06.30
19:00 
DREAM TEAM FUTSAL
ELTE-BEAC
2016.06.30
 
BARÁTI FUTSAL CLUB
ALBA REGIA FUTSAL
2016.06.30
20:00 
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
DREAM TEAM FUTSAL
2016.06.30
 
ALBA REGIA FUTSAL
KELEN SC
2016.06.30
19:00 
DREAM TEAM FUTSAL
ALBA REGIA FUTSAL
2016.06.30
 
GYŐRLADAMÉRI SASOK
DREAM TEAM FUTSAL
2016.06.30
 
ALBA REGIA FUTSAL
ASTERIX SC
2016.06.30
19:00 
DREAM TEAM FUTSAL
BARÁTI FUTSAL CLUB
2016.06.30
 
TÖRÖKBÁLINTI FSE
ALBA REGIA FUTSAL
2016.06.30
19:30 
KELEN SC
DREAM TEAM FUTSAL
2016.06.30
 
ALBA REGIA FUTSAL
AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU
2016.06.30
19:00 
PAFC-MITRE
5
PTE PEAC FUTSAL
6
2016.05.27
20:00 
GARVITTAX
4
VÁC FUTSAL SE
8
2016.05.27
20:15 
BRAND MISSION TOLNA-MÖZS
10
ROMHÁNY SE
1
2016.05.27
20:30 
VÁROSGAZDA UP. AKADÉMIA
9
INTER CDF SE
5
2016.05.27
21:00 
PTE ÁOK-PETŐFI SE
3
1988 DÉLI FC
0
2016.05.30
19:15 
SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC
5
ÚJPEST FC-220 VOLT
2
2016.05.30
21:00 
UTE
2
MMSZ SE
6
2016.05.30
21:15 
DEAC
5
CSENGER FUTSAL
5
2016.04.04
19:30 
FISE
8
NAGYKÁTA FUTSAL
8
2016.05.12
19:30 
SZTE EHÖK SE
2
KINCSEM LOVASPARK SE
1
2016.05.16
19:00 
REAC SPORTISKOLA SE
6
MAGLÓD TC
5
2016.05.16
19:00 
ALUKONSTRUKT ECS
MVFC BERETTYÓÚJFALU II.
2016.05.16
19:00 
UFC GYÖMRŐ
0
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2
2016.05.16
20:30 
KASTÉLYDOMBI SE
4
MAG-LOG TEAM CFT Gödöllő
5
2016.05.16
20:30 
DVTK-VÉNUSZ
3
SZEKSZÁRDI UFC
2
2016.05.29
19:00 
ÁRKÁD ETO
0
Astra-Elios Kkfházi Bulls
3
2016.05.29
20:00 
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE I.
12
AIRNERGY FC
6
2016.05.27
20:00 
BRAND MISSION - AsiaNet
5
DEAC
4
2016.05.29
17:00 
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE II.
3
MVFC NŐI BERETTYÓÚJFALU
1
2016.05.12
18:00 
BÉKÉSCSABAI WANTED SC
4
ST. MIHÁLY FC
7
2016.05.15
14:00 
SKORPIÓ SE
ALUKONSTRUKT ECS
2016.05.15
19:00 
GÖCSEJ SK
AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU
2016.06.30
 
PTE ÁOK-PETŐFI SE
AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU
2016.06.30
20:30 
RÁBA ETO
9
DUNAFERR DF RENALPIN FC
2
2016.02.21
16:15 
ASTRA KKFHÁZI BULLS FC
6
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
1
2016.02.21
13:30 

2016.06.30.

Farkas Balázs világsztárok tornáján Dubajban...

2016.06.30.

A brazil bajnok lett a világbajnok

2016.06.29.

UEFA női U17 fejlesztési torna

2016.06.29.

Brazil döntő a klubvilágbajnokságon

2016.06.27.

Kikapott az Inter Movistar

2016. június 26.
Klubvilágbajnokság 2. nap
Nemzetközi hírek
2016. június 25.
Elrajtolt a klubcsapatok világbajnoksága
Nemzetközi hírek
2016. június 22.
A Déli jövőre is az I. osztályban szerepelhet!
Férfi bajnokságok
Dróth három gólja is kevés volt
Férfi válogatott
2016. június 21.
Győztek a katalánok az első meccsen
Férfi válogatott
2016. június 20.
Juhász Viktor: Jó úton haladunk
Női bajnokságok
Női bajnokságok
2016. június 16.
Blog, Többiek
Nemzetközi hírek
Férfi bajnokságok
2016. június 15.
Férfi bajnokságok
2016. június 14.
Férfi bajnokságok
Férfi bajnokságok
2016. június 12.
Női bajnokságok
U18 Magyarország – Lengyelország 2-7
U18 Magyarország – Lengyelország 2-7
Aramis SE - Déli Futsal 2-2
Göcsej SK - Gyulai Amazonok NB II női futsalmérkőzés
Dunaújváros - Rába ETO 2-5
MVFC-BERETTYÓÚJFALU - RÁBA ETO 1-3
MVFC-BERETTYÓÚJFALU - RÁBA ETO 1-3
Női NB 2 bajnoka a Gyulai Amazonok
MVFC Berettyóújfalu - Dunaferr DF 2-3
DEAC - Brand Mission-AsiaNet 0-1
Ffi Futsal NB I Felső-ház
1. RÁBA ETO 37
2. DUNAFERR DF RENALPIN FC 24
3. SWIETELSKY HALADÁS VSE 20
4. MVFC-BERETTYÓÚJFALU 15
5. FUTSAL CLUB VESZPRÉM 8
6. NYÍRGYULAJ KSE 4
Élő közvetítés
GYULAI AMAZONOK
-
GÖCSEJ SK
2016.05.25. 14:45
VÁLOGATOTT Mérkőzések
6 0
Olaszország -
Magyarország
2016-04-13 20:30
Prato
0 3
Magyarország -
Olaszország
2016-03-22 18:00
Miskolc
0 0
Magyarország -
Lengyelország
2016-03-19 15.20
Vsetín
5 2
Csehország -
Magyarország
2016-03-19 12:00
Vsetín
2 0
Magyarország -
Hollandia
2016-03-15 18.00
Miskolc
3 1
Portugália -
Magyarország
2016-03-03 19.00
Lajes
3 1
Portugália -
Magyarország
2016-03-02 19:00
Lajes
3 6
Magyarország -
Ukrajna
2016-02-04 21.00
Belgrád, Aréna
5 2
Spanyolország -
Magyarország
2016-02-02 21.00
Belgrád, Aréna
4 2
Magyarország -
Libanon
2016-01-23 21:00
Dunaújváros
Blog, Többiek
Bajnok lesz-e az Inter?
Blog
Igazságos az ötödik helyünk
Blog, Többiek
AZ IMA NEM HALLGATTATOTT MEG
További híreink