MÉRKŐZÉSEK
NB I
NB II NYUGAT
NB II KÖZÉP-KELET
NB II KÖZÉP-NYUGAT
NB II KELET
NŐI NB I
NŐI NB II KELET
NŐI NB II NYUGAT
FÉRFI MK
NŐI MK
MVFC-BERETTYÓÚJFALU
1
SWIETELSKY HALADÁS VSE
4
2017.01.13
18:30 
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
1
ARAMIS SE
1
2017.01.16
18:30 
RÁBA ETO
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.01.16
18:30 
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
5
NYÍRGYULAJ KSE
1
2017.01.16
19:00 
AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU
1
BARÁTI FUTSAL CLUB
9
2017.01.11
21:15 
TIHANYI FC
4
BARÁTI FUTSAL CLUB
10
2017.01.13
20:30 
BME FC
6
5 STARS SE
1
2017.01.16
20:30 
TÖRÖKBÁLINTI FS
8
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
13
2017.01.16
20:30 
PIZZA KING CSEP-GÓL FC
SZIGETSZENTMIKLÓS-ARTIFEX
2017.01.16
20:40 
AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU
0
TFSE
18
2017.01.16
20:45 
CANNABIS ENERGY NAGYKÁTA
VÁC FUTSAL SE
2017.01.16
19:30 
SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC
9
UTE
2
2017.01.16
20:00 
UFC GYÖMRŐ
RÁKOSPALOTAI REACTOR SE
2017.01.16
20:30 
ÚJPEST FC-220 VOLT
6
KASTÉLYDOMBI SE
1
2017.01.16
21:20 
PAFC-MITRE
4
GARVITTAX
3
2017.01.13
19:30 
REAC SPORTISKOLA SE
6
AIRNERGY FC
4
2017.01.16
19:30 
KELEN SC
TOLNA VFC
2017.01.16
21:00 
ROMHÁNY SE
ELTE-BEAC
2017.01.17
20:30 
MAG-LOG TEAM CFT GÖDÖLLŐ
6
DSC-SI
3
2017.01.13
19:00 
MVFC BERETTYÓÚJFALU II.
6
CSENGER FUTSAL
3
2017.01.16
19:30 
SZIE
2
KAZINCBARCIKAI ÖRDÖGÖK SE
7
2017.01.16
20:45 
ASTRA-ARTIFEX KKFHÁZA FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2017.01.20
19:00 
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE I.
AIRNERGY FC
2017.01.21
15:30 
BRANDMISSION TOLNA-MÖZS
AGENTA GIRLS SZEKSZÁRD FC
2017.01.22
17:00 
GÖCSEJ SK SPORT 36
ÁRKÁD ETO
2017.01.25
19:00 
GYULAI AMAZONOK
3
GERJENI SPORT KLUB
0
2017.01.13
14:00 
KALAFA FUTSAL
PAFC-MITRE
2017.01.21
17:30 
ELTE-BEAC
KRSE
2017.01.21
20:00 
RFC CSÖMÖR
TFSE
2017.01.23
20:30 
MAG-LOG TEAM CFT GÖDÖLLŐ
2
SWIETELSKY HALADÁS VSE
7
2016.11.16
18:20 
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
0
RÁBA ETO
3
2016.11.16
19:00 
NYÍRGYULAJ KSE
0
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
0
2016.11.16
19:00 
RFC CSÖMÖR
1
GÖCSEJ SPORT KLUB
4
2016.11.16
19:00 
DSC-SI
1
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
6
2016.11.16
19:00 
DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL
5
MVFC-BERETTYÓÚJFALU
1
2016.11.16
20:00 
KELEN SC
4
ARAMIS SE
20
2016.11.16
20:30 
SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC
1
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
3
2016.11.16
21:00 
DVTK-VÉNUSZ
ASTRA-SELECTOR KKFHÁZA FC
2017.01.14
18:00 
REKLÁM-PRESS SKORPIÓ
3
BRANDMISSION TOLNA-MÖZS
6
2017.01.15
11:00 
GYULAI AMAZONOK
SZEKSZÁRDI FOOTBALL CLUB
2017.01.15
14:30 
RFC CSÖMÖR
ÁRKÁD ETO
2017.01.15
19:30 
Szűrők
Mérkőzések
DUNAFERR DUE RENALPIN FC -
NYÍRGYULAJ KSE
5
1
2017.01.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM -
ARAMIS SE
1
1
2017.01.16. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
MVFC-BERETTYÓÚJFALU -
SWIETELSKY HALADÁS VSE
1
4
2017.01.13. 18:30
Berettyójfalui Sportpálya
Bővebben
Csapatok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
MVFC-BERETTYÓÚJFALU
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
NYÍRGYULAJ KSE
GÖCSEJ SPORT KLUB
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
RÁBA ETO
Góllövők
1.
DE RAMOS JAISON FRANCISCO
19
2.
CONSTANTINO VINAS ALEJANDRO
15
3.
TATAI JÓZSEF
14
3.
HOSSZÚ ÁDÁM
14
3.
SEIDLER MICHAL
14
6.
BOGNÁR BENCE
12
6.
HEGYESI ZSOLT
12
8.
FEKETE RÓBERT
11
Bővebben
Sárga, Piros lapok
8
22
SUHA GÉZA
4
30
SZÜCS Á. ZSOLT
2
30
BUDAHÁZI GYULA
32
PÓCZA ATTILA
30
LŐRINCZ RICHÁRD
2
24
LŐRINCZ RICHÁRD
Bővebben
Játékos és klub keresése
Férfi Futsal NB I
1. RÁBA ETO 33
2. MVFC-BERETTYÓÚJFALU 24
3. DUNAFERR DUE RENALPIN FC 24
4. FUTSAL CLUB VESZPRÉM 22
5. ARAMIS SE 20
6. NYÍRGYULAJ KSE 14
7. GÖCSEJ SPORT KLUB 12
8. SWIETELSKY HALADÁS VSE 11
9. FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 11
10. BŐNY-SZAVILL CONSULTING 1
Férfi bajnokságok
Jelenlegi NB I Férfi tabella
Férfi bajnokságok
Három másodpercen múlt a hazai siker
Férfi bajnokságok
Biztos Dunaferr siker Nyírgyulaj ellen
Magyar Kupa
Izgalmas mérkőzésen jutott a Szekszárd a Final Fourba