FÉRFI MK
NŐI MK
Vissza > Férfi válogatott > U17 - Bravúros győzelem a csehek ellen
U17 - Bravúros győzelem a csehek ellen

Fantasztikus győzelmet arattak a fiatalok az Ostrava Kupa második napján Csehország ellen. A 33. percben már 6-1 volt az állás Milavecz Kevinék javára, és az utolsó percekben csak kozmetikázni tudtak a hazaiak az eredményen.

Edző: Fehér Zsolt

Góllövők: Demeter 6’, Blahuta 36', Tykal 39', illetve Tama 1’, Daróczi 9’, Papp 11’, Szabó 19’, Szücs 23’, 33’

Screenshot-2017-10-14 Válogatott Futsal HungaryFehér Zsolt: - Ahogy azt tettük tegnap is az 1.félidőben jól,meggyőzően játszottunk, mondhatni nagy arányban vezettünk is! Frissebbnek éreztem a csapatot mint tegnap! A mérkőzés végére újfent jött ami tegnap is, elfáradnak a srácok, nem tudnak úgy koncentrálni ahogy kellene, emiatt kaptunk is két elkerülhető gólt! Örülök a győzelemnek! Holnap nehéz mérkőzés vár ránk az erős szlovák csapat ellen,de mindenféleképpen nyerni szeretnénk!