MÉRKŐZÉSEK
NB I
NB II NYUGAT
NB II KELET
NŐI NB I
NŐI NB II NYUGAT
NŐI NB II KELET
FÉRFI MK
NŐI MK
Vissza > Férfi válogatott > Megkezdődik a felkészülés a pótselejtezőre
Megkezdődik a felkészülés a pótselejtezőre

A férfi felnőtt Futsal  válogatott az Európa Bajnoki pótselejtezőre való felkészülés jegyében 2017.08.19 - 25-ig edzőtábort tart Kecskeméten.

2017.08.21-én 19:30 – 21:00-ig a válogatott edzése nyilvános lesz mind a szurkolók, mind a futsalban dolgozó szakemberek, valamint a sportvezetők számára is.

Ezután a válogatott 2017.08.28. – 2017.09.03-ig - 3 napos hazai edzőtábort követően - Horvátországban vesz részt egy nemzetközi tornán, ahol 3 mérkőzést játszik 2017.09.01 - 03 között.

A csapat 2017.09.06-án kezdi meg a közvetlen felkészülést a hazai pótselejtező mérkőzésre Miskolcon, amely 2017.09.12-én kerül megrendezésre, előreláthatóan 18:00 órakor a Generali Arénában.

A pótselejtező visszavágóját 2017.09.26-án rendezik meg Lengyelországban, Koszalinban, amelyre a felkészülést várhatóan 2017.09.19-én kezdi meg a válogatott Budapesten.

A magyar válogatott kerete: 

Kapusok: 

Tóth Gyula (Rába ETO)
Alasztics Marcell (Rába ETO)
Tihanyi Csaba (MVFC-Berettyóújfalu)
Matkovics Gábor (Bőny Szavill-Consulting)

Mezőnyjátékosok:

Trencsényi János (MVFC-Berettyóújfalu)
Szabó Péter (MVFC-Berettyóújfalu)
Harmati Tamás (MVFC-Berettyóújfalu)
Rábl János (MVFC-Berettyóújfalu)
Gál István (MVFC-Berettyóújfalu)
Klacsák Bence (Rába ETO)
Dávid Richárd (Rába ETO)
Vas Ádám (Rába ETO)
Komáromi Péter (FTC Futsal Fisher-Klíma)
Horváth Benedek (FTC Futsal Fisher-Klíma)
Birinyi Balázs (FTC Futsal Fisher-Klíma)
Fekete Róbert (Dunaferr DUE Renalpin FC)
Horváth Norbert (Dunaferr DUE Renalpin FC)
Németh Péter (Dunaferr DUE Renalpin FC)
Hosszú Ádám (Dunaferr DUE Renalpin FC)
Pál Patrik (Dunaferr DUE Renalpin FC)
Öreglaki Norbert (Swietelsky Haladás VSE)
Szeghy Szabolcs (Aramis SE)
Bita László (Dunakeszi Kinizsi)
Nagy Imre (Nyírgyulaj KSE)

UFC Gyömrő - Újpest FC-220 Volt 7-3
UFC Gyömrő - Újpest FC-220 Volt 7-3
Rába ETO - FK ERA Pack Chrudim 6-4
Magyarország-Franciaország 3-5 U17
Dunakeszi Kinizsi - Covritas Futsal Gödöllő 6-3
ARAMIS SE– FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 4–2
ARAMIS SE– FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 4–2
Szekszárd FC - Astra Bulls 6-0
BME-BT FC - 5 Stars-Érdi VSE NB II Nyugat
Skorpió-HajdúböszörményII. 9-2